Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    26

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.255
Поени од реакции
9.753
Ајде чим има нов пасс
 
Член од
30 јануари 2009
Мислења
325
Поени од реакции
223
Ќе го зголеми некој лимитот на играчи или да гледаме само?
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.049
Поени од реакции
9.580
Се работи на случајот
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
1.111
Поени од реакции
1.366
Луѓенца ме избаци и не можам да влезам....

Дајте да средиме тоа. Го оптереривме серверот...
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
21.060
Поени од реакции
55.067
Значи серверот има 32 слота, али смеат само 23 да се во игра, другите седат во спец (n) Видете поправете го ова, утре на раат да се испукаме... вечерва сигурно бевме 27-28 играчи со се тие што дремеа во спец.
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.049
Поени од реакции
9.580
После онаа калакурница и понашање од некни јас од принцип пасворд нема да ви дадам. Да беше до мене и бан ќе добиевте. Пасворд секако можете да набавите од кој било овде ама јас ќе си останам доследен.
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.785
Поени од реакции
5.465
Јас се повлеков оти почна на секоја конекција да дава знак fake client,connection idle state .... Средете,ќе пробам пак ....Роземберг,пациент ми стана :pos:
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
619
Поени од реакции
1.113
Како сте тргнале ако потрае карантинов може и турнир да направите. Искрено не би било лошо да се разгледа таа можност. :)
 
На врв Bottom