Counter-Strike: Global Offensive

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.171
Поени од реакции
4.875
Ја зедов и јас операцијата ама гледам за мисиите мора со 2ца да се игра а немам со кој така да кој сака може да ме адне на стим aleksohr па да потепаме малце време ..
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Се офајдив и ја од операцијата. Почнав со тоа на неделно ниво шо е и првио дроп кутија на 6 евра и 6 центи. Лапав пет и дваесе. После гардијан мисии плескав и еден скин од 9 центи па третио пат пак кутиија ми даде на 3 евра. Профит направен, а има уште многу од операцијава. Надевам се гејм модовите ќе останат засекогаш оти се носталгично добри.
 
Член од
16 јуни 2013
Мислења
360
Поени од реакции
259
Имам нож и сакам да го продадам за пари, брз и лесен начин за тоа? сакам парите на картичка да ми дојдат, имам Македониски пејпал. има шанси или јок?
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Не сум у можност да пуштам кантеро сеа, ќе ти пишам после. За тај на твојо профил станува збор или некој трет?
 
Член од
16 јуни 2013
Мислења
360
Поени од реакции
259
Не сум у можност да пуштам кантеро сеа, ќе ти пишам после. За тај на твојо профил станува збор или некој трет?
За мој акаунт станува збор, ножот е Bayonet | Rust Coat.
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.184
Поени од реакции
2.074
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=2458792
Дечково продава пц.
Од поупатените ако можи анализа за компјутерчево, дали ќе ја игра играва и колку отприлика фпс би имал ? За тепање време ми е ама не би сакал со 60 фпс да играм.
Мислење ?
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
3.855
Поени од реакции
6.190
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=2458792
Дечково продава пц.
Од поупатените ако можи анализа за компјутерчево, дали ќе ја игра играва и колку отприлика фпс би имал ? За тепање време ми е ама не би сакал со 60 фпс да играм.
Мислење ?

Кликни тука и внеси хардверски спецификации од огласот и селектирај која игра сакаш.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
4.152
Поени од реакции
7.015
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=2458792
Дечково продава пц.
Од поупатените ако можи анализа за компјутерчево, дали ќе ја игра играва и колку отприлика фпс би имал ? За тепање време ми е ама не би сакал со 60 фпс да играм.
Мислење ?
Ѓубре процесор,ѓубре графичка.
Сем за офис и веб,друго ништо нема да можеш да правиш на него.


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
Кој сака да го бустам пишете :))
 
На врв Bottom