Counter-Strike: Global Offensive

Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
^old...

Ама ништо се нема сменето отогаш. Anti-cheat(от) на Valve е cancer, играв пред 2 недели против еден читер, дечкото се телепортираше до нас уште во првите 2 секунди откако заврши freeze time, сите му дадовме репорт, и еве уште не е баниран после 2 недели, вчера играл за последен пат.... да им ебам крвта неспособна.
 
Член од
12 јуни 2017
Мислења
267
Поени од реакции
157
Може ли CS GO да се игра на интернет како 1.6 или треба нешто преку стим?
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
само преку твич дропа или мора ингејм да гледаш за пгл кутиите?
И преку твич и ингејм преку готв. Ако преку твич оди у опции и конектирај си го профило со стим.[DOUBLEPOST=1500235880][/DOUBLEPOST]
Изненадија BIG да им ебам... тој gob b е предобар IGL, а и на овие не им е толку јака inferno, да беше cache, mirage или cobllestone, EZ PZ LMN SQZ
Сепак, #FAZEUP!
20107865_1719725478060216_316425543_o.jpg

Слепците 3 победи по ред у живот немат врзано... :pos:
Ако не беа они Нави ќе ги стаев и ќе го цицнев. Требаше како претходнио пат, стај си ги СК и мирна глава.
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
^Како што кажав, BIG изненадија... инаку, кој ранк си?
A SK ме нервираат, преку кур се веќе... се' освоија...
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Не можат да те нервират кога играт добар цс, не биди прва средно.

Голд Нова 1.
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
Ме нервираат затоа што се толку добри :icon_lol: ме потсетуваат на fnatic ерата во периодот од 2013 - 2016, затоа ми здосадува веќе да ги гледам како освојуваат се'...
Сериозно?! ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХА (извини, смешно ми дојде кога прочитав :pos::pos::pos::pos::pos::pos:)[DOUBLEPOST=1500241848][/DOUBLEPOST]
fallen da go ebam , so reflexi ima coekot so awp
Не е нормален... особено во close combat situations.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Ela 1v1 na moj server? Ne mi se smej nema da ti dadam skinovi/pixeli knoob!
 
На врв Bottom