Counter-Strike: Global Offensive

Дискусија во форумот 'Counter-Strike' започната од zlxlclvlbln, 12 август 2011.

 1. tobi

  tobi god.jpg

  Член од:
  30 јуни 2015
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  245
  Не играм овие денови затоа што добив бан 1 недела поради teamkilling XDDDD кога има канцерогени Руси и Турци ти пукаат нервите и...
   
 2. ForzaVardar

  ForzaVardar

  Член од:
  30 ноември 2013
  Мислења:
  1.537
  Допаѓања:
  2.113
  Какви малери им пушти :D
   
 3. tobi

  tobi god.jpg

  Член од:
  30 јуни 2015
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  245
  :/
   
 4. Goxyto

  Goxyto #FinoAllaFine

  Член од:
  31 јануари 2010
  Мислења:
  2.493
  Допаѓања:
  2.441
  Ајде дома сојуз на млади и аутични деца - фејз. 50 денара за стикер давам да бидат убедливи, они како коњи со три нози, не можат небото да го видат.

  #рускоанаше
   
  На tobi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Goxyto

  Goxyto #FinoAllaFine

  Член од:
  31 јануари 2010
  Мислења:
  2.493
  Допаѓања:
  2.441
  Лпаавте некоја кутија? Ја 2 оверпас и ќе продадам сеа една да зеам стикери за плејоф. :noze:
   
 6. tobi

  tobi god.jpg

  Член од:
  30 јуни 2015
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  245
  Немам среќа во тоа :D од 3 акаунта гледав еднаш на еден major и ништо не добив, браво за тебе xD cries in corner
   
 7. ForzaVardar

  ForzaVardar

  Член од:
  30 ноември 2013
  Мислења:
  1.537
  Допаѓања:
  2.113
  Мираж една до сега :D
   
 8. k1k0sK

  k1k0sK

  Член од:
  20 декември 2013
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  30
  Интересна работа за професионалциве што гледам на мејџоров сеа и претходно имаат по 7 8 илјади саати...
  јас имам 918 почнав на 1 јануари,а и работам од понеделник до сабота до 5 саат не сум дома...
  За две години ќе ги стигнев... XD
   
 9. Kris_GT

  Kris_GT

  Член од:
  16 јуни 2013
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  167
  Дали сум про ако имам изиграно над 6 илјади саати? :kruna:
   
 10. k1k0sK

  k1k0sK

  Член од:
  20 декември 2013
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  30
  ако ја сфаќаш играта и имаш добар тим да
  --- Споено дупло мислење, 21 јули 2017 ---
  бај д' веј за мејџоров мислам дека биг ќе освои ако од ск-астралис тепа астралис,астралис одат полуфинале иморталс ќе губат од биг и норт од вп,вп и биг ако се во форма вп ќе биде тешко ама не се сомневам многу јаки тактики имаат биг ако гледавте низ мејџоров
   
  Последно уредено: 21 јули 2017
 11. tobi

  tobi god.jpg

  Член од:
  30 јуни 2015
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  245
  Не верувам дека North ќе изгубат, VP се во многу лоша форма...
  --- Споено дупло мислење, 21 јули 2017 ---
  Па ти со 6к саати треба да растураш, ако си под LEM со толку многу саати не си го губи времето веќе :D Не дека ранкот во MM е важен кога станува збор за skill-level ама сепак, не знам како играш така да.. :P
   
 12. k1k0sK

  k1k0sK

  Член од:
  20 декември 2013
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  30
  Ми падна сувејнир на кабл и го отворив... будала 27 евра за 0.15 ауто
   
  На tobi му/ѝ се допаѓа ова.
 13. tobi

  tobi god.jpg

  Член од:
  30 јуни 2015
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  245
  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
   
 14. Goxyto

  Goxyto #FinoAllaFine

  Член од:
  31 јануари 2010
  Мислења:
  2.493
  Допаѓања:
  2.441
  Утре ВП да победе и ја сум 3/4 у плеј оф. Силвер пик ем се смешка. :)
  --- Споено дупло мислење, 22 јули 2017 ---
  Ич не му а мисли. Немаш инвестирано ништо. :)
   
 15. tobi

  tobi god.jpg

  Член од:
  30 јуни 2015
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  245
  Гледавте ли BIG vs. Immortals? Многу среќа имаа Бразилците да им ебам.. BIG заслужуваа да одат понатаму, ама ете..
  EDITED: I had to, my meme XDDDDDDDDD
  godzera 2.PNG
   
  Последно уредено: 22 јули 2017

Сподели преку: