American Horror Story

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Кети Бејтс - мора да ја мразиш женава, една одбивност што создава и затоа е генијална.

Предобар старт. Ова ќе биде одлична сезона.

Тејт и Вајолет то су срца два.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Многу добра уводна епизода, браво!
 
Член од
3 октомври 2013
Мислења
24
Поени од реакции
37
Се разочарав.
Ми се чини дека со новата сезона таргетот на продуцентите им е тинејџерската публика.
Не знам како ќе се одвива приказната понатаму ама засега е исто како да гледам Aquamarine all over again..

Emma Roberts?1? :sick:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.553
Поени од реакции
52.343

Првите две сезони супер, третава засега добра, ќе видиме понатаму.
Како и да е, одлична серија (y)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Кој ебан лик е новосоздадениот Кајл во третава сезона, ќе биде лудница :sneaky: :cuc:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Мене ме смара малце приказната со бебето сега за сега. :cautious: Другово си е топ се. Ако има сега нова Суприм, ваљда Мисти Деј би била. Или Нан :icon_lol:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Мене ме смара малце приказната со бебето сега за сега. :cautious: Другово си е топ се. Ако има сега нова Суприм, ваљда Мисти Деј би била. Или Нан :icon_lol:
На крајот од епизодата нели даваат сцени од наредната и имаше една сцена како од земјата излегува рака, можно е Медисон да се врати меѓу живите (и така скоро пола ликови се живи мртовци :) ) и да остане новата "Supreme".

 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
На крајот од епизодата нели даваат сцени од наредната и имаше една сцена како од земјата излегува рака, можно е Медисон да се врати меѓу живите (и така скоро пола ликови се живи мртовци :) ) и да остане новата "Supreme".

Јас секогаш исклучувам веднаш што заврши за да не ги видам тие сцени. Фала ти. -.-
 
Член од
4 февруари 2013
Мислења
738
Поени од реакции
551
Прва сезона - ФЕНОМЕНАЛНА
Втора сезона - И така и така
Трета сезона - престанав да ја гледам после 3-та епизода и почнав да гледам Castle
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Почна добро сезонава но последниве епизоди се ужасни. Charmed, The walking dead, Once upon a time, Axman, The vampire diaries, се измешале.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom