American Horror Story

A

AnFem

Гостин
Одлично! Си најдов „метадон“ што ќе ми ги ублажува болките додека чекам да излезат новите епизоди од The Walkind Dead.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.721
Поени од реакции
52.656
Мене третава сезона ич не ми се свиѓа. Не можам ни да ја споредам со првата. И втората не ми беше ништо посебно ама ај, сепак не беше лоша.
 
A

AnFem

Гостин
Уште неколку часа и ќе можеме да ја гледаме последната епизода од третава сезона. :vozbud:


 
Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
Сезонава беше vintage fashion show.

На почетокот почнаа со вештерките. Па вметнаа вуду, франкештајн, сериски убиец, зомби апокалипса, ловци на вештерки, духови, мјузикли :pos: . Ако повеќето од нас гледачите сметавме дека серијата ќе се движи во правецот вуду против вештерки против ловци тотално погрешивме. Финалниот производ сепак им беше the new supreme. Онака 2 епизоди пред финиш на сите им текна дека сакаат да бидат главни ебааго. Толку многу негативности има сезонава што ќе ми требаат 20 поста да изнапишам, незнам како успеав да ја изгледам цела.
 
Член од
26 февруари 2012
Мислења
271
Поени од реакции
232
Зашо бе? Океј си беше крајот. Јас сум лично задоволен и со новата supreme. XD Како и да е, најлоша сезона е. Колку пати умреа, колку пати ги вратија, за на крај да не можат Mistry да ја вратат од мртвите. :P
 
A

AnFem

Гостин
Зашо бе? Океј си беше крајот. Јас сум лично задоволен и со новата supreme. XD Како и да е, најлоша сезона е. Колку пати умреа, колку пати ги вратија, за на крај да не можат Mistry да ја вратат од мртвите. :P
Леле, Мисти... :(
Ликот во кој целосно се пронајдов себеси.
 
Член од
26 февруари 2012
Мислења
271
Поени од реакции
232
Леле, Мисти... :(
Ликот во кој целосно се пронајдов себеси.
Мхм, многу ми а мака за Мисти. Не заслужи ништо од тоа. Исто и Нен. XD А оваа лиглата од кожа ме вадеше. Добро испадна што не доби да биде supreme. :D
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Јас викендов ќе ја догледам, иако немам желба некоја. Сезонава беше многу глупава.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Сезоната ја извади одличната актерска глума и феноменалната музика, содржински беше доста лоша, додуша приказната би била добра да имаше подобро сценарио, ова беше катастрофа, имаше триста глупости што се дури и лоши за серија како оваа каде што е нормално да има све и свашта. Мене крајот ми беше ОК, за разлика од сезоната во глобала таман си заврши.

Очекувам повеќе од 4. сезона која ќе биде сместена во германски нацистички логор во 50-те (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom