A1 Телевизија повторно на тв екраните

Дали ви фали А1 телевизија


  • Вкупно гласачи
    292

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
19.919
Поени од реакции
41.152
И по градов има билборди "Наскоро А1"
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
9.521
Поени од реакции
9.529
И по градов има билборди "Наскоро А1"
Вип ќе се ребрендира во А1

 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
19.919
Поени од реакции
41.152
Вип ќе се ребрендира во А1

Скроз изумив на ова.

Кога го видов билбордот прво што си помислив беше дека се враќа телевизијата (пошто и претходно се шпекулираше такво нешто). Кога го отворив форумов и ја видов темата повторно активна си реков ТОА Е! :D
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
9.521
Поени од реакции
9.529
Скроз изумив на ова.

Кога го видов билбордот прво што си помислив беше дека се враќа телевизијата (пошто и претходно се шпекулираше такво нешто). Кога го отворив форумов и ја видов темата повторно активна си реков ТОА Е! :D
Да бе, луѓево одма на телевизијата ги асоцирало, затоа вакви фејк њуз
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.993
Поени од реакции
4.390
Се пишуваше неколку пати за враќање на А1 но сега ќе видиме дали овој пат се точни информациите.
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.276
Поени од реакции
2.132
Pak ke proizveduvaat smoki u podrum.

Sent from my AMN-LX9 using Tapatalk
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.993
Поени од реакции
4.390
Ништо од тоа дека наскоро А1 тв ќе се враќа. Се додека ја не видите во листата на телевизии на сајтот на АВМУ ништо од ваквите информации.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
9.521
Поени од реакции
9.529
Ништо од тоа дека наскоро А1 тв ќе се враќа. Се додека ја не видите во листата на телевизии на сајтот на АВМУ ништо од ваквите информации.
Штета, сите тие билборди, реклами А1 само не зафркавале :(
 
На врв Bottom