24

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.389
Поени од реакции
25.189
Дојде и најновата информација. 11 јануари излегуваат првите две епизоди од 7-мата сезона, а на 12 тек идниот ден ќе излезат уште две епизоди.
Добар потег после една година одложување да се решат 4 епизоди да истават во два дена. После ќе си чекаме по една недела, ќе заврши некаде крајот на мај сезонава.

Еве линкче кој сака да нека погледне.
Ова е момент на вистината:icon_lol:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Ја гледав првата сезона и не ми се допадна баш серијата. Има многу нелогични работи. Најнелогично е тоа што за време од 24 часа (едно денонокие), семејството на Џек е киднапирано, бега семејството, пак ја киднапираат керка му, жена му добива амнезија и пак и се врака секавањето. Волку работи се случуваат само во некој нискобуџетен научно фантастичен филм.
Гледај ја и 2рата сезона па кажи мислење..
Мене ми се свига ради тоа заплетите.. во високите политички врвови и нивните интереси за разни работи ..

Дојде и најновата информација. 11 јануари излегуваат првите две епизоди од 7-мата сезона, а на 12 тек идниот ден ќе излезат уште две епизоди.
Добар потег после една година одложување да се решат 4 епизоди да истават во два дена. После ќе си чекаме по една недела, ќе заврши некаде крајот на мај сезонава.

Еве линкче кој сака да нека погледне.
Ова е момент на вистината:icon_lol:
Незнам дали знаеш ама тоа 24 го практикува веке некое време..
и не само што ке ги дадат за 2дена првите 4 епизоди во јануар,него одма после тоа ке излезат и на ДВД така беше прошлите сезони..
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.389
Поени од реакции
25.189
Незнам дали знаеш ама тоа 24 го практикува веке некое време..
и не само што ке ги дадат за 2дена првите 4 епизоди во јануар,него одма после тоа ке излезат и на ДВД така беше прошлите сезони..
Пред две години ги зедов сите сезони, ми фалеше уште 6-тата сезона затоа што уште играше тогаш. Ова не го знаев за првите 4 епизоди.:)
Го гледаше Redemption?
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Пред две години ги зедов сите сезони, ми фалеше уште 6-тата сезона затоа што уште играше тогаш. Ова не го знаев за првите 4 епизоди.:)
Го гледаше Redemption?
Да секако дека глеав,све иам изглеано,евентуално некои додатоци од оригналните двд-ија кои не сакав да ги симнувам накнадно..
иначе све остало иам на двд и секако изглеано :)

И да.. зараза е серијата...кога ке ми текне на почеток како ги глеав...
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Јас ќе си почекам да излезат сите 4 епизоди на 11 и 12 јан. (само незнам како ќе се воздржам :icon_lol:) па после ќе ги гледам сите :vozbud:

Значи вака да најавам (како онај на А1 што најавува)
Наскорооо ,само на zamunda.com(добро де и на други торент сајтови ќе ја има) :pos: 7-мата сезона на 24
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.175
Поени од реакции
4.133
На кој начин ќе излегват епизодите??По две/четири секоја недела или...???
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.389
Поени од реакции
25.189
На кој начин ќе излегват епизодите??По две/четири секоја недела или...???
На 11 јануари излегуваат две епизоди.
На 12-ти уште две. Потоа ќе си излегува една епизода на една недела.
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Четирите епизоди се веќе искочени. Накај 3 саат попладнето ги ставија на приватните тракери.
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Изгледа ли nekoj нешто од 4тe епизоди???
Ја сеа ке ги стаам да се симнат...
Ме интересира само онака мислење (без раскажување) како се??
МИслам,ја секако ке ги изглеам .. :D
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.389
Поени од реакции
25.189
Изгледа ли nekoj нешто од 4тe епизоди???
Ја сеа ке ги стаам да се симнат...
Ме интересира само онака мислење (без раскажување) како се??
МИслам,ја секако ке ги изглеам .. :D
Ги симнав првите две епизоди со HD квалитет. Од замунда беа торентите.
Ќе ги изгледам, чекам вечерва да помине, па утре на раат да седнам. Ќе пишам нормално со импресии. Едвај чекам:)
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
samo so gi izgledav prvite dve epizodi. Interesena storija. Mi se cini deka ke ja bide
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Изгледа ли nekoj нешто од 4тe епизоди???
Ја сеа ке ги стаам да се симнат...
Ме интересира само онака мислење (без раскажување) како се??
МИслам,ја секако ке ги изглеам .. :D
samo so gi izgledav prvite dve epizodi. Interesena storija. Mi se cini deka ke ja bide
Јас ги изгледав првите 3, и страшно се попалив. Во 4тата ќе видиме што е уствари целата работа, али и јас осеќам ќе биде нешто невидено;D
 
G

grande-juve

Гостин
jas ne gi gledav ama slucajno vidov deka eden od agentite(da ne vi go otkrijam imeto) sto umre ustvari ne umrel i nastapuva vo 7 sezona
 

Kajgana Shop

На врв Bottom