„Топки“ со Филе на Кајгана! (http://kajgana.com/topki)

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Најголемите трачеви и дезинформации излегуваат токму од Шпанските медиуми. Дур не видим на SkySports не верувам!
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Најголемите трачеви и дезинформации излегуваат токму од Шпанските медиуми. Дур не видим на SkySports не верувам!
Абе Sun светци се мислиш.
Сите секаде пишуваат шо им дојде за да добијат повеќе читатели!
А ова не се трачеви, можеби е само некој начин на Роналдо да добие поголем договор или шо го знам можда него и на Мурињо им било досадно па го правеле ова. Ама шпекулации не се, он сам изјави дека не е задоволен.....дали лаже или не само он си знае.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Абе Sun светци се мислиш.
Сите секаде пишуваат шо им дојде за да добијат повеќе читатели!
А ова не се трачеви, можеби е само некој начин на Роналдо да добие поголем договор или шо го знам можда него и на Мурињо им било досадно па го правеле ова. Ама шпекулации не се, он сам изјави дека не е задоволен.....дали лаже или не само он си знае.

За разлика од циганиве шпански не пишуваат за шпекулации. Одат на сигурно! Повеќе ќе се занимаваат за трета англиска лига отколку да пишат кој заб му бил расипан на Меси или колкав бакшиш оставил роналдо на зелен пазар!
 
Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
Drain има аватар од Роналдо. Сигурно ги знае подобро причините за неговото незадоволство најдобро од сите нас.
ALL your arguments are invalid.
Еве може јас се изјаснив погрубо. Ама знаеш како боде во очи да гледаш во емисија неколку глупи шпекулации, особено од човек толку близок до шпанскиот фудбал и екипите таму?
Секој понормален навивач на Реал што разбира англиски и малце шпански веднаш ги специфира тие информации за глупости, а ние треба да дознаеме нешто ново од Топки и од Филе бидејќи тој е таму и блиску до нив.
Само посочив да се направи филтер на глупостине, а не се живо што се најде во шпанските весници да се стави како информација, како другите аматерски сајтови за фудбал во Македонија.
Изгледа превише очекување имам за оваа ваша емисија.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Свака част за тебе, ако мислиш дека го гледаат само фанови на Барселона.
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.537
Поени од реакции
2.229
^ "Смејте се, смејте се, само се вие смејте се меѓутоа ова воопшто не е смешно " А.Бајрам :ROFLMAO:
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.491
Поени од реакции
22.243
Добро бе, ако не ви се свиѓа, зошто гледате?
Не им се допаѓа ни Топки ни Филе, ама сите го додаваат за пријател на фејсбук.
--- надополнето: 10 септември 2012 во 20:46 ---
Искрено, што е финтата со замрчканата снимка на видеата?! :rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom