Drain
Поени од реакции
2.258

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Се глупира али барем смешен е хахахаха, настрана овие што се глупираат и се тролови :) Памтиш преклани коа им пиша во Барселона фан клуб мислам дека на Фабрегас му било јако само името а појма немал од фудбал? Од стол се превртев :D
  I
  Ilumious
  Даа да, повеќето се тролови тешки :))
  I
  Ilumious
  ова што викаш дека Бејл нема искочено од Тотенхем ме потсети на нешто, знаеш дека патува секој ден од Велс до Лондон? :) носталгичар е, да не испадне М. Овен бр 2 :)
  Drain
  Drain
  :) Интересен факт, не сум знаел.

  Нека испадне, мене повеќе ме интересира Карлито и неговите замисли со Роналдо како шпиц и Озил лево крило rofl. Инаку според мене Бејл ќе флопне јако, ама ако научени е Реал да се гори од скапи играчи.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom