Што кога ќе се сексуално рекреирате и после тоа го/ја нема никаде?

Член од
10 април 2007
Мислења
97
Поени од реакции
0
Ако се добро е*е ке и се јави,Ако се ’он’ добро ја е*е ке му се јави.
а тоа дека сите јадат гомна на околу, и дека сите симнуваат звезди нема врска, па демек девојкиве многу глупи па размислете вака или така, абе ај ако сака со него да легне уште првата вечер,нема тука јас или тој или таа е крива, биднало тоа уживале и двајцата
е да има некој малски еба*и у мало се фалат јас вака јас така, а некој си ќути и пак си кффф-ка на страна.
Прашање е на што ке налеташ, све држи оваа земја:wink:

Jas i slicnoto go kazuvam, sto se cudi avtorot na temata, zasto ne se javil.
AAA da sea ima isklucoci, i zavisi se pak od vozrasta, karketorot i zelbite, i na kraj sto tie ocekuvala, t,.e. taa:wink:
Tocno deka i dvajcata sakale, pa ne bila pijana, pa i da bila, ne bila budala, mozela da razmisli, znaci sea legnala, pa i e krivo!!\taka ja sfativ:tapp:
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Навистина жално како некои машки забораваат дека жените имаат чувства
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Навистина жално како некои машки забораваат дека жените имаат чувства
SWEDO пробува да клецне нешто локално. Хихихихи..." Чувства". Закон.
 
Член од
15 септември 2007
Мислења
136
Поени од реакции
0
auuu ama ste losi, pa neli primetuvate deka covekot konecno se zaljubil
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Лоша ситуација за оние кои така ке си го сватат ! Значи и пред секс треба барем малце да мислиме со умот:smir: сега јас не би се опуштила со некој кој го знам само од едн муабет али ако веќе се деси( хипотетички зборам) ке бидам спремна на тоа дека утер може и да не ми се ајви може и нема ни да се видиме сеедно но нема да патам поради тоа бидејки не ни знам со мкој сум клегнала а камо ли дали е човек со кој треба да наставам нешто:toe::smir::smir: Иначе ако било супер ок нека ми било уше и може да ми се јави( нема машко кое нема да одолее на јака ебачица тоа да сте свесни па и да е женет) :pos2: алиии......

се е во она како самиот настан ке го свариме у нашето мозоче и нашите очекувања пред или потоа :toe::smir:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
нема машко кое нема да одолее на јака ебачица тоа да сте свесни па и да е женет
па ако е женет не му е сменет :wink:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.401
Поени од реакции
7.663
Друго сакаше да каже Влатко. Дека и после стапувањето во брак, не е на одмет да се има секс со други жени ;)
Дон’т бери гајле Ива, јака ебачица не се заборава никад.
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Друго сакаше да каже Влатко. Дека и после стапувањето во брак, не е на одмет да се има секс со други жени ;)
Дон’т бери гајле Ива, јака ебачица не се заборава никад.
Знам Тончи реков и го сватив Влатко:vozbud::toe::toe:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.401
Поени од реакции
7.663
Не ги ставај последните две смајлиња, ме збункаат ;)
 

LaTiTeA

Ветена госпоѓица Маленковска
Член од
17 април 2007
Мислења
156
Поени од реакции
2
Друго сакаше да каже Влатко. Дека и после стапувањето во брак, не е на одмет да се има секс со други жени ;)
Дон’т бери гајле Ива, јака ебачица не се заборава никад.
Точно, дури и за време на брак добро е да се има sex со други.
Па уште ако брачниот партнер се согласи да учествува во таква екстра активност тогаш на коњ си. `хихи`
 
Член од
4 октомври 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
..sex za jednu noc moze da bude toliko dobar,cak bolji od sexa neke duge veze...ali,svaka devojka koja ima bar malo ponosa nece to uraditi.cak i da uradi,potajno ce zeleti da joj se decko od prethodne veceri javi..mozete slobodno da zaboravite na to.on ce vas zvati tek onda kad mu bude dosadno i pozeli reprizu ili jednostavno,da se podseti....
 

CruelGirl

Muzza
Член од
5 септември 2007
Мислења
58
Поени од реакции
0
Добро бе луѓе во кој век живеете. Ако и двајцата сте ошле за задоволство ете тоа е тоа, задоволство и ништо друго. Шо има после тажење дека не се јавил. Целта на тоа една вечер е баш тоа,,, една вечер.
Зарем уште постојат луѓе со мислења од типот на таа е к***а или тој е п***р ако после тоа нема јавување, или незнам ти што :pos2:
Затоа ти е тука врската, ако сакаш да избегнеш такви ситуации


de de de muabetov e krsh :)))

One night stand nema nisto zaednicko ni so ljubov, ni so muabeti, ni so javuvanje, ni so lele go nema utre. ne znam zasto maskite gi obvinuvaat celo vreme za toa. Poentata e - nesakame i DVAJCATA vrska, mi se svigjas, AKO SAKAS I TI ajde dvajcata da si pomineme ubavo, bez da komplicirame nisto. opusteno, polesno se zapoznavas, bez skrieni agendi, cekanje mesec za da vidam sho saka , i slicno. mnogu pati koga sum se zblizil intimno so devojka mi pocnuvalo bas na vakov nacin.
Апсолутно
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Mene mi se nema deseno, ama iam drugarka so i se ima deseno :( placese cel mesec ama znaete kako vikaat "posle e*enje, nema kaenje" :( treba da razmisli prvo so koj ide :( bed e epten :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom