Што кога ќе се сексуално рекреирате и после тоа го/ја нема никаде?

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
А значи проблем му е местото на искачање! Оххх!
Ами како да ти помогнеме тогаш....хмм..:raz: ! Аха ми текна! Еве пример јас ветувам дека ке те познавам другиот ден после секс, ДОКАЗ: пред два дена на една девојка утрото и го оставив клучот од стан и све во него а јас си отидов на работа! Го познавав девојчето 3 дена до тогаш, два пати сме биле на кафе и вечерта у Картел!
Значи немам таква намера.
А ако не јас, ветувам ке ти најдам некој што ке ја заврши таа работа! Ама да дојдеш пак у картел ок?:smir:
Ацид немој со анти-реклама ЕЈ! Ке поскапи рибата на пазарот после шо ке праиме! :vozbud:
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
Боже мој :samoubijam: ....тука не е дечкото крив девојката е!тој си прашува си пробува оти да не :pusk:...а неа никој не ја тера да даде на сила....можела слободно да каже не!:poglava:...глупи се тие девојки...на темата има жално смајли и нешто луто смајли....:hihi:....зашто жално па се задоволила....и што се лути кој и е крив што била со некој што не го познава(оти само во тој случај може да е денес секс утре не ме познава):pogaz:..ах...брее...:kamsik:
 
M

_MACA_

Гостин
Епа за тоа треба да ја испиташ убаво ситуацијата,а не да залетуваш бидејки се прават грешки.Убаво кажа buterfly...никој не тера со сила ако не сакаш нешто...ум за друг пат:toe:
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
никогаш досега ми се нема случено тоа,сепак кога одиш со некого треба и двајцата да си знаете на што сте дали 1 вечер или нешто подолго :toe:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Зашо да не одиш за една вечер?
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
Зашо да не одиш за една вечер?
абе за некој е ок да одиш за една вечер за некои не..ама тие што така решиле не треба после да им е криво што не ги познаваат :lol:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Боже мој :samoubijam: ....тука не е дечкото крив девојката е!тој си прашува си пробува оти да не :pusk:...а неа никој не ја тера да даде на сила....можела слободно да каже не!:poglava:...глупи се тие девојки...на темата има жално смајли и нешто луто смајли....:hihi:....зашто жално па се задоволила....и што се лути кој и е крив што била со некој што не го познава(оти само во тој случај може да е денес секс утре не ме познава):pogaz:..ах...брее...:kamsik:
Ех сите девојки на форумов да размислуваа ко тебе добро ќе беше.:wink:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
После ебење нема каење ... не е битно дали го/ја нема .. за да заврши некој со секс треба двајцата да сакаат и да им работат хормоните ... си завршиле работа и никому ништо ... gremo naprej :)
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Kolku pati vi se slucilo da imate seks so nekoj, a utre da go nema nikade, ne se javuva ni na mob., go nema doma, ednostavno propadnal vo zemja. Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?
Не ми се случило никогаш, нема ни да ми се случи.
Главна причина е тоа што не сум од оние што би имале секс за една вечер, па толку да не го знам типот за да немам понатамошна комуникација. Самата помисла на тоа ми е ефтина.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
176
Поени од реакции
49
Mene mi se nema deseno toa zatoa sto sekogas sum imala dolgi vrski, znaci sum znaela so kogo imam sex, ali koga bi mi se desilo ne bi se zamarala mnogu, osobeno ako bil dobar sexot onda dvajcata sme dobile toa sto sme sakale, ako bide los onda jas nema da mu se javam poveke:pipi:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Не ми се случило никогаш, нема ни да ми се случи.
Главна причина е тоа што не сум од оние што би имале секс за една вечер, па толку да не го знам типот за да немам понатамошна комуникација. Самата помисла на тоа ми е ефтина.
Немој така златна, гледаш повеќето напатени мажи не веруваат дека воопшто постојат такви девојки. Ете, сега си и ти една лажливка ... мамата!:podsmev:
Туку незнам кој напиша демек мажите биле криви во еден ваков случај ... воопшто не се сложувам. Доколку не е силување, девојките се повеќе криви за такви едновечерни задоволства, кои најчесто оставаат подлабоки траги.
Лилааа!:dance:

Зашо да не одиш за една вечер?
Затоа што не гледам задоволство во некое механичко празнење со некој општ познаник или општ непознаник.
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Па мене лично воопшто не би ми сметало да има такви девојки, кои едноставно би сакал со мене меѓусебно да си задоволиме сексуалните нагони, и после воопшто да не ми се јавуваат, не секогаш човек има време во животот за врска, а физиолошката потреба за секс е голема и мора да се задоволи.
Мислам дека и поголем дел од жените би се согласиле со мене воколку не постои релативно конзервативното домашно воспитување, кое што, за да не ме разберете погрешно, воопшто не е лошо.
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Stvarno i ja go imam toj problem , zenite me iskoristuvaat samo za sex a posle koa ke se razmineme ne me ni poznavaat pa do koga vaka ... zarem site zeni zaboravija sto e ljubov , neznost i pocituvanje na sexualniot partner ... Tezok e zivotot veruvajte i nie maskite imame chuvstva
 
Член од
10 август 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
Sekso e ednostavno rabota koj moze da se sluci ako i od dvete strani ima simpatiziranje! A ne mi se slucilo i nema da mi se sluci zatoa sto toa e eden vid poizuvanje za devojkata koja sum ja odbral za da bidam so nea!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom