Што кога ќе се сексуално рекреирате и после тоа го/ја нема никаде?

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Mene mi se nema deseno, ama iam drugarka so i se ima deseno :( placese cel mesec ama znaete kako vikaat "posle e*enje, nema kaenje" :( treba da razmisli prvo so koj ide :( bed e epten :(
Ke плаче кога ни сама не била свесна со која будала легнува:wink:
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Ke плаче кога ни сама не била свесна со која будала легнува:wink:
па и ти да легнеш со некоја бе ќе се чуствуваш како да си некој МАДАФАКА али ако после неколку дена дознаеш дека имаш сите и за тебе ќе биде после ебење нема к*ење:jaj: :tapp:

ONTOPIC:
И мене ми се има случено уште првата вечер да легнам со девојката али после со нејзе одевме 5 месеци (се каам ден денес за тоа)
 

Волшебник

....твој избор....
Член од
16 мај 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Доста пати сум завршил вкревет со непозната девојка... И после тоа не чувствувам никаква потреба да и се јавам или видам... Едноставно двајцата сме го искористиле моментот и сме уживале.... Тоа е тоа нема што да се дискутира повеќе на оваа тема.....
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Kolku pati vi se slucilo da imate seks so nekoj, a utre da go nema nikade, ne se javuva ni na mob., go nema doma, ednostavno propadnal vo zemja. Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?

Не му се бендисал сексот и ти направил што би рекле јапанците чук чук чао


А онака уз муабет по колку време му даде ?
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
А зошто би те познавал?
Ти си уште една рецка на каиш, може да се најдеш во некој муабет, ако имаш среќа.
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
А зошто би те познавал?
Ти си уште една рецка на каиш, може да се најдеш во некој муабет, ако имаш среќа.
ного јасно

ама доколку ти значи нешто не би рекол така
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
А зошто би те познавал?
Ти си уште една рецка на каиш, може да се најдеш во некој муабет, ако имаш среќа.
Тоа малце повредува, тука веќе вие машките излегувате манипулатори и ѓубриња. И знам дека си ваљда горд со тоа, дека така тоа требна да биде. Ама од друга страна, постои емотивност и чувствителност, наспроти ладнокрвноста и практичноста на овој однос кон женското, и обратно секако, постојат и жени кои би те откачиле после секс.
 
Член од
27 јануари 2015
Мислења
8
Поени од реакции
6
Тоа малце повредува, тука веќе вие машките излегувате манипулатори и ѓубриња. И знам дека си ваљда горд со тоа, дека така тоа требна да биде. Ама од друга страна, постои емотивност и чувствителност, наспроти ладнокрвноста и практичноста на овој однос кон женското, и обратно секако, постојат и жени кои би те откачиле после секс.
Па кога веќе оди на ризик девојката да легне со некој од прва, тука нема баш простор за емотивност... Ако веќе има емоции ќе си даде шанса да го запознае момчето па да легне. За секс никогаш не е доцна. А ризикот да ти даде шут карта после прва вечер е повеќе од веројатност. Нема лутиш, храбрите претежно гинат... А и останато е да опуштена девојка нема баш некој рејтинг кај мажот, ретко тој секс прераснал у љубов.
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
991
Се изначитав светци и светици...Шо прајте бе секс луѓе златни ?Како се задоволувате ?
немојте да ми речите дека не ви текнува на то ....или дека сте добиле желба то нешто да го имате со некого ама моралните рамки не ви дозволува оти не ви е дечко....
 
П

Пепси_

Гостин
Се изначитав светци и светици...Шо прајте бе секс луѓе златни ?Како се задоволувате ?
немојте да ми речите дека не ви текнува на то ....или дека сте добиле желба то нешто да го имате со некого ама моралните рамки не ви дозволува оти не ви е дечко....
тоа е се до васпитање.....петре у градинка на митко секад му земаше од лебот без да го праша,без срам и трепет.

сега петре ја ебал комшиката а таја удата
 

ʞönig

Миле... ми текна!
Член од
29 декември 2014
Мислења
131
Поени од реакции
614
Ахаххаха... насловот е закон :pos:„ќе се сексуално рекреирате“ :aplauz:

Ако после таквото рекреирање ја снема никаде, значи дека пред да сте се рекреирале, воопшто не сте се запознале поинаку.
А ако не сте запознале поинаку, значи ви било само до рекреирањето, па и нема што да очекувате таа/тој да биде покрај вас.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom