Што кога ќе се сексуално рекреирате и после тоа го/ја нема никаде?

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Фала за дополнување :smir:
Ти држи муабетот, но сепак може да му било и добро во сексот но едноставно нејќе да се привржува со некого или нема емоции или многу други причини. :helou:

Нема дечко што може да заборави ДОБРА ЈЕБА*ИЦА , без разлика дали сака или нејке да се приврзе со неа, нормално дека емоциии преку нок неможе да му се јават, Сексот бил со намена да се задоволат и двајцата :helou: а се што може да му остане само секавањето , колку УБАВО ИЛИ НЕУБАВО било претходната ноќ, а за причини може да се нагодува или погодува што и да е, и ке напоменам пак, НЕ верувам дека постој машко што може да заборави ЈАКА ЕБА*ИЦА И што нема повторно да и се јави, макар ја биело и лош глас или слични работи за кој може само да се погодува:baeh::pusk:
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
никогаш ми се нема случено, затоа што до сега сум имал само еден сексуален партнер :) ама па и гадно е чувството вечер да го издупиш утре да неможеш да го најдеш за пак да го дупиш. Ке треба после да бараш друг :(

иначе во право се овие горе, или типот/типката бил манга и сакал само авантура а во меѓу време имал девојка - ама не бил задоволен од девојката па сакал малце да прошета - имам запознано многу вакви случаеви дури и другарки имам вакви, или пак лош бил сексот :tapp:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
[editirano leandra]
Искрено,никогаш не би имала однос со некој што едвај го познавам,баш ради вакви испади наредниот ден.Факт е дека ги има многу што се праат дека живеат у Playboy mansion и си ги мењаат секој ден(додуша,и таму повеќе внимание им обрнуваат). :pos:
Како поминува времето СЕ повеќе има типци шо се праат PIMP...штета што негогаш и тие што не треба налетуваат на таков.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Незнам можда уште ми е рано да зборам за тоа али ја сепак никад не би имам секс со некој што прв пат го гледам колку и да ми се свиѓа. Од кај знам ја тој што човек е, какви намери има и бла бла бла...
Е сега ако више сум му дала ( си замислувам ) мислам дека не би очекувала многу, многу дека ќе ми се јави. Можда тоа го рекол од онака, ако мене ми било убаво може него не или па и да му било убаво не се замара со некоја што не ја ни знае си направил човекот задоволство и готово. Затоа никад не би се согласила на нешто такво!Можда мене би ми значело тоа нешто, а него не.Нејќам да се разочарам и после да ми падне криво...
 
Член од
10 март 2007
Мислења
242
Поени од реакции
46
sakale nekele toa vreme e dojdeno , denes prvo ke imas seks , pa ako e dobro predlagas da prodolzite vo veza so curata , ili si bila pijana toa so ti se deshavalo ili stvarno nesto ne e vo red . moj predlog :samoanaliza , po moznost kriticka , so tendencija kon podobruvanje vo uvidenite stvari ili taka nesto :)))))))
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
А уосталом, кој после one night stand би очекувал дечко у смокинг со букет ружи на врата?:uvo:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Kolku pati vi se slucilo da imate seks so nekoj, a utre da go nema nikade, ne se javuva ni na mob., go nema doma, ednostavno propadnal vo zemja. Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?
One night stand,нешто нормално во повекето земји:)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Не ми се има случено, а и не планирам да ми се случи. Едноставно неможам да си замислам да имам секс со некоја која ја познавам 2 саати.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Kolku pati vi se slucilo da imate seks so nekoj, a utre da go nema nikade, ne se javuva ni na mob., go nema doma, ednostavno propadnal vo zemja. Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?
Навистина не знам кој е проблемот овде?
 
Член од
25 август 2007
Мислења
35
Поени од реакции
6
mislam me napadnavte ko ja da sum kriva... ja samo ja otvoriv temeva, radi muabet so go praev so drugarka! :nesum:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Не мора темите да ги поврзувате со авторот на темата:) Всушност, не е ни важно дали членот ја отворил во зависност од тоа дали му се случило нему или не. Пишувајте си од ваше искуство.

Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?
Мене ова не ми е јасно. Пораката која ја упатува е јасна, па ја поставуваш темава само за да пишат членовите бројка?
Океј.
0
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
mislam me napadnavte ko ja da sum kriva... ja samo ja otvoriv temeva, radi muabet so go praev so drugarka! :nesum:
Никој не те нападна тебе лично. Добредојде на Кајгана :)

Темата е интересна, ти ја постави....тоа е се.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Не ми се случило вакво нешто зашто знам точно со кого си имам работа, стана нормално тоа после една вечер и толку дека нема да се јави едниот од нив, убаво си кажаа членовите погоре.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom