Што кога ќе се сексуално рекреирате и после тоа го/ја нема никаде?

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Сте си имале убави неколку дена или еден ден, и после сексот, тој/таа исчезнува, недостапен/а е ? Што правите и како го толкувате?:)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Освен што ќе си се замарам, не би направила ама баш ништо во врска со него. Таквите дела ги толкувам како "мерак му било само да ме легне" нормално, и ќе се потрудам да сватам што се случило што не сум го приметила на време, за да не ми се повтори пак.
Тоа беше хипотетички одговор, дека иако сепак неможам да тврдам за во иднина, знам дека досега не ми се случило за среќа.:pipi:
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Pa ne e tolku komplicirano,mozebi nekolku dena ke razmisluvam sto,kako zasto...ama posle ke go izbrisam i ke go zaboravam.
Takviot cin moze da go naprai nekoj koj ne e zasluzen ni da go mislam.

p.s. divine avatarot ti e TOP:pos: kaj ja najde samo pravata slika od dragan:)
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не сум се рекреирала до сеа сексуално. Се шетам низ парк за рекреација. А ако некогаш ова се деси и типот ме заебе - нема да сакам јас више да го видам. Најверојатно.
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Па ваљда ке се подзамислам некое време зошто го нема ама на крај краева тој губи па идеме даље .. нормално тој ќе си ја чука главата од зид не јас :bip: :kez:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ne bi se zagrizil premnogu nejzin izbor iako ne bi mi se dopadnalo toa osobeno ako stvarno mi se dopagala devojkata.
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
posle sekoj po svoj pat,ako bilo super,avanturata ostanuva vo spomen a ako fali tipot e togas baram zamena(slicna):icon_lol: :icon_lol: :wub:
 
Член од
25 август 2007
Мислења
35
Поени од реакции
6
Вечерва секс...а утре не ме познава :(

Kolku pati vi se slucilo da imate seks so nekoj, a utre da go nema nikade, ne se javuva ni na mob., go nema doma, ednostavno propadnal vo zemja. Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...a sto e tragicnoto tuka...davash-dobivash...i dvajcata uzivaat vo seksot...i na kraju krajeva,koa si go cheshkash ti uvoto na kogo mu e poubavo...???na uvoto ili na prstot???...nemoj vakvi stvari molim te nema sea da se delime na zagrozeni vrsti i zashtiteni zivotinki i predatori...se e isto i koj dava i koj dobiva...se uziva...i kraj...so sila nishto nema...:toe:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Kolku pati vi se slucilo da imate seks so nekoj, a utre da go nema nikade, ne se javuva ni na mob., go nema doma, ednostavno propadnal vo zemja. Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?

Аирлија нека е , си дала си добила , и тој и таа уживале во една прекрасна нок и постапките биле точно наведени од Западниот терк,
од утре не те познава , или не ја познаваш :) Mирна душа
Мене лично не ми се десило ова, не сум ни оставил простор да се случи вакво нешто:helou:
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Kolku pati vi se slucilo da imate seks so nekoj, a utre da go nema nikade, ne se javuva ni na mob., go nema doma, ednostavno propadnal vo zemja. Porakata koja vi ja dava e jasna, ama kolku pati vi se desilo?
Ниеднаш. Неможе да ми се деси, пошто си знам со кого сум и на што сум.
Таква работа може да се деси ако не го познаваш доволно, па ти ветувал се и сешто а уствари немал никаква намера или сте легнале онака само за авантура, без обврски за понатаму.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
дополнување на претходниот пост :)

Доколку девојката добро го ИЗЕ*Е дечкото и му понуди прекрасни моменти со кого била минатата ноѓ има уште 100 пати да и се јави, и повторно да ја праша КОГА ПАК??? а не да се прави дека не ја познава или слично :)
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
дополнување на претходниот пост :)

Доколку девојката добро го ИЗЕ*Е дечкото и му понуди прекрасни моменти со кого била минатата ноѓ има уште 100 пати да и се јави, и повторно да ја праша КОГА ПАК??? а не да се прави дека не ја познава или слично :)
Фала за дополнување :smir:
Ти држи муабетот, но сепак може да му било и добро во сексот но едноставно нејќе да се привржува со некого или нема емоции или многу други причини. :helou:
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Фала за дополнување :smir:
Ти држи муабетот, но сепак може да му било и добро во сексот но едноставно нејќе да се привржува со некого или нема емоции или многу други причини. :helou:
мислам дека беше за текстот на мимс или сум грешка...:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom