Што кога не сака да пуши?

Член од
20 декември 2015
Мислења
122
Поени од реакции
40
Не ги лажете девојчињата со шлагови и јаготки. Јас еднаш пробав да експериментирам така, па кога му ја писнав на тоа шлагот... мојов ми се налути.
zosto?mene poprimamlivo mi e taka
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.661
Поени од реакции
5.494
http://kajgana.com/7-pravila-za-nezaboraven-oralen-seks

Користете кондом. Опасноста од добивање инфекција при орален секс е помала во споредба со односот кој вклучува пенетрација, но ризикот сепак постои. Поради заштита, користете кондом.
.. ??? голема будалаштина...
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
20
Поени од реакции
3
е е е ....нигде не напишав дека ми е другар!
Реков познавам еден тип....тука има разлика..
а да според него сите сме курви само женска му која се рока со цело ск не е!
Ама битно срцка не пуши!:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
Пхахахахаахахахахахахахахахахахахахаха
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.917
Поени од реакции
31.145
Не ги лажете девојчињата со шлагови и јаготки. Јас еднаш пробав да експериментирам така, па кога му ја писнав на тоа шлагот... мојов ми се налути.
а да го мрцни чоек в манџа? или на пример да го намачка со мрсното од гиро гиро??
не сите сакаат јагоди и шлаг
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.111
Поени од реакции
13.736
а да го мрцни чоек в манџа? или на пример да го намачка со мрсното од гиро гиро??
не сите сакаат јагоди и шлаг
Ете, не ми текнало на тоа да мириса на луковина. Еве домаќин човек!
 
Член од
22 октомври 2014
Мислења
20
Поени од реакции
8
Do sea ne sum naletal na nekoja takva :D site sakale :D barem do sega vo idnina kje vidime :D
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
994
Поени од реакции
321
Ако кажеме не и не,немора да пушиме,не е морално и немора секогаш и неможе секогаш по ваше
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
3.213
Поени од реакции
7.893
Нема што да не сака кога во природата на жената е а и како обврска дадена од Бога е да чисти, да пере и да пуши и нема тука што многу многу да се буни.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
1.864
Поени од реакции
932
Ќе ја предупредам дека ќе ја тужам. И ако пак несака стварно ќе ја тужам и ќе ја пикнам во затвор, па не сум ја будала сум ја прошетал, сум платил вечера и она нема да пуши? Абе од затвор нема да излезе.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.648
Поени од реакции
927
Ќе ја предупредам дека ќе ја тужам. И ако пак несака стварно ќе ја тужам и ќе ја пикнам во затвор, па не сум ја будала сум ја прошетал, сум платил вечера и она нема да пуши? Абе од затвор нема да излезе.
:ojeaa::zver:
 
На врв Bottom