Што кога не сака да пуши?

Член од
26 јули 2017
Мислења
81
Поени од реакции
116
Досега ме немат одбиено за пушење. И без да прашувам ми се дешавало тоа спонтано хаха
 
Член од
26 јули 2017
Мислења
81
Поени од реакции
116
ако не сака да пуши ќе си оди дома пешки
Браво, тоа е маж. И јас би играл така не туку би барал начини како да ја убедувам тоа од секогаш ми било глупаво. Ако некој ме цени и сака и сака да даде и прима задоволство ќе го направи тоа. Ако е леш и нуб да се кочи од тоа нека и биде со среќа, вратата знае каде е. Јас ако можам анусот да и го лизнам и да и ги грицкам бутовите може и она да го лапне еднаш нема херпес да фати 100% :D
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Се се решава со муабет, hand job is better then no job на крај на денот.
Али ако е од оние што као наводно се гадат, ондах тука прекинуе муабетот, има поклопци и за нив, али ја не сум еден од нив...а и немам енергија као со бившата да ја чекам три месеца за прв пат да го лапне.
Дел од сексуален чин е, и не сите си одговараме јбг.
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.944
Поени од реакции
9.918
Јас не би ја присилувал. Лека-полека, ќе се зафркавате за тоа и ќе ѝ дојде како нешто ново интересно да проба. Така да, секако ќе сака нешто ново да се испроба, па кога ќе дојде тоа сама да го направи, ќе биде супер.
А ако е за една ноќ не знам. xD
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Абе клаваш 100€ на него и му го покажуваш хахах ... 100% ќе сака
Другар, ако не те бива со жени и 1000 евра да стаеш џабе (освен кај курви).
Многу грешна е таа перцепција дека трчаат по пари...трчаат по самодоверба, а мажи шо имаат пари се понашаат посамоуверено.
 
Член од
12 октомври 2017
Мислења
50
Поени од реакции
42
Другар, ако не те бива со жени и 1000 евра да стаеш џабе (освен кај курви).
Многу грешна е таа перцепција дека трчаат по пари...трчаат по самодоверба, а мажи шо имаат пари се понашаат посамоуверено.
Доброоо другар сигурно има такви шо не трчаат по пари ама се во помал број ... сеа најмогу гледаат јака кола, пари, набилдан, тетоважи и перфекција ...јас само онака пишав на шала(а можи да е и вистина) :D
 
Последно уредено:
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Другар, ако не те бива со жени и 1000 евра да стаеш џабе (освен кај курви).
Многу грешна е таа перцепција дека трчаат по пари...трчаат по самодоверба, а мажи шо имаат пари се понашаат посамоуверено.
Многу се соглгасувам дека парите не ти завршат работа во се, дјабе пари кога немаш стил, харизма, вокабулар, смисла за хумор, кавалерски однесување, сигурност и самодоверба но да не заборавиме дјабе ти се ако немаш пари :D, пари=самодверба за себе, сигурност, убав изглед се тоа = многу женски одеднаш ке сакат да те контактират и дружат со тебе. Ова го зборам и како вистина приказна другар ми кој до пред 3 години беше никој и ништо немаше скршен динар во џеб, беше дркач со еден збор:D сега не знае колку женски и пишуват на вибер нема време ни да ги прочита сите пораки, баш ми покажа еднашка 93 ундреад месаже
 
Последно уредено:

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Многу се соглгасувам дека парите не ти завршат работа во се, дјабе пари кога немаш стил, харизма, вокабулар, смисла за хумор, кавалерски однесување, сигурност и самодоверба но да не заборавиме дјабе ти се ако немаш пари :D, пари=самодверба за себе, сигурност, убав изглед се тоа = многу женски одеднаш ке сакат да те контактират и дружат со тебе. Ова го зборам и како вистина приказна другар ми кој до пред 3 години беше никој и ништо немаше скршен динар во џеб, беше дркач со еден збор:D сега не знае колку женски и пишуват на вибер нема време ни да ги прочита сите пораки, баш ми покажа еднашка 93 ундреад месаже
Ја знам машки без динар шо глава не дигаат од жени, се е до енергијата што ја проектираш. Имаше паро те става на друга парадигма јбг.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.650
Поени од реакции
38.837
Многу се соглгасувам дека парите не ти завршат работа во се, дјабе пари кога немаш стил, харизма, вокабулар, смисла за хумор, кавалерски однесување, сигурност и самодоверба но да не заборавиме дјабе ти се ако немаш пари :D, пари=самодверба за себе, сигурност, убав изглед се тоа = многу женски одеднаш ке сакат да те контактират и дружат со тебе. Ова го зборам и како вистина приказна другар ми кој до пред 3 години беше никој и ништо немаше скршен динар во џеб, беше дркач со еден збор:D сега не знае колку женски и пишуват на вибер нема време ни да ги прочита сите пораки, баш ми покажа еднашка 93 ундреад месаже
Wow, сигурно и не ги знае на име си вика еве сеа ќе и пишам на деведесетата швалерка.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Wow, сигурно и не ги знае на име си вика еве сеа ќе и пишам на деведесетата швалерка.
Па да се бави со музика оди на ноќни клубови скоро секој ден, има видео клипови она тоа, и можеш да замислиш сега каков живот има типот[DOUBLEPOST=1507982471][/DOUBLEPOST]
Ја знам машки без динар шо глава не дигаат од жени, се е до енергијата што ја проектираш. Имаше паро те става на друга парадигма јбг.
Многу ретки се такви, зборувам во нормални услови, таквите имаат дар и многу ретки се, во спротивно повеќето од нас машките глупи сме и не знаеме баш како со жените ако немаме скршен динар, мислам кај повеќето од нас таквиот факт многу негативно влијае во нашата самадоверба во нашите животи и тоа резултира со осаменост, изолирање и :drk:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom