Што е тоа што го немаат мувачиците за да бидат нечии девојки?

Член од
10 август 2006
Мислења
178
Поени од реакции
2
iceman напиша:
Ако сакаш да бидеш со различна пртнерка(партнер) секоја вечер (мангуп си или мангупка пред другарите другарките) помислил ли некој какви не се болести можат да се закачат преку промена на телесни течности(капање,секс ......) па како ке ти биде после кога ке отидеш на лекар и ти кажат си фатил(фатила) не знам какви не ти болести( а ги има прилично) :lud:



abe brat ne zezaj ne si kalugerka ziti svepa zar sakas da bides so ista cura cel zivot na ovie godini pa sea ako ne saras koga ko kje imas deca ii zena.zar mislis deka bi sakal da bidam so nekoja ciganka so ne se banja ili pere.pa ima razlicni curi prljavi i bolni uvek moes da gi poznaes.dodusa bolni ne bas ali prljavi odma se glea koi se.plus toa nema da ebes na golo be kje zemes kurton za dzabe li postojat.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Знаат дека е глупо да се биде девојка на еден кога може да уживаат во колку машки сакаат.
Грдите девојки и грдите машки гледаат да најдат некој да биде само за нив и да си бидат верни заедно.
Убавите имаат повеќе можности. И ги користат најчесто.
 
Член од
16 март 2006
Мислења
63
Поени од реакции
0
За џабе не рекле старите туѓото е најслатко, све е во ред да се сменат партнери само до одредена граница така да се во умерена количина е нормално. А што се однесува дали си убав или грд воопшто нема врска бидејки има милон примери каде убавината не е одличувачка особина за некој да смени партнери или не :nenene:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
60
Поени од реакции
1
Немаат доволно памет за да станат нешто повеќе од мувачици (ебачици).
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
Metamorphosis напиша:
Немаат доволно памет за да станат нешто повеќе од мувачици (ебачици).
не мислиш ли дека теквите девојки се различни и не сакаат да си ги губат времето со секакви глупаци.на пр.некој ми се свиѓа и ке го смувам во рок од еден саат,и ако после тоа не знае што муабет да ти сврти туку ти тресе глупости за коли,фудбал,жени и сл ,нормално дека ке го откачиш и ке продолжиш понатаму да бараш некој што вреди.:helou:
ама не се и сите женски исти,има некои ке ги смуваш и после ке ти се гади од самата помисла на тоа.башка,и глупи женски.....:toe:
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
немора да значи дека нешто им фали може едноставно некој не сака да се врзува...или несака еноставно врски...мозе некои па не им чинат убаво и не им се прави мерак да бидат со нив...ја сакаат за една вечер и толку...
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Znaci vo vremevo na brat mi site devojki za nego se muvacici i nema devojki a deteto ima 15 godini....sekoja so ke se razlapa e muvacicata od minatata nedela ili potencijalnite muvacici za naredna nedela...znaci sekoja muvacica si e u razlicno vreme...posle imas muvacia koja nemoe da ti bide devojka tokmu poradi faktot so e zafatena ima dolga vrska i ti si i (fiktivno kazano) dobar provod da se izduva i da si ja produzi vrskata bez nikavi poteskotii...znaci nema sansa da bide necija devojka
Metamorphosis напиша:
Немаат доволно памет за да станат нешто повеќе од мувачици (ебачици).
e sea za ova ne se soglasuvam vo potpolnost zasto vkeke koga si resil da se muvas taka kazano znaci ne i davas do znaenje so e toa megju vas i vo so moze da prejde...pa i bi te prasala zato pa i muvacicata bi sakal da ti bide bez pamet? ne e taka mozda ne se poklopile kockite:toe:
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Не дека го немаат "тоа", го имаат можеби и повеќе од другите, само треба да им го изнесеш на површина.
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
145
Поени од реакции
2
шо е тоа шо го немаат. може немаат храброст (муда), може само сакаат да се ебат наоколу, а може им фали кур поголем па си го бараат:hump:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
Ne veruvam deka ima maz sto bi odbil da ima muvacica pokraj sebe, a za tie muvacicite mislam deka tie ako sakaat da imaat nekogo, ama ne celosno rabotat na mototo "podobro nekako, otkolku nikako"
 
Член од
13 март 2006
Мислења
38
Поени од реакции
0
mary_jane напиша:
spored mene ima dva vida muvacici
prvite se onie devojki koi ne se dovolno sigurni vo sebe,nitu pak vo ona sto go sakaat i baraat od deckoto,i zatoa postojano se muvaat obiduvajki se da si go nahranat egoto i da doznaat sto sakaat,istite najcesto i se plasat da mu dadat do znaenje na deckoto deka sakaat nesto poveke od muvanje plasejki se da ne bidat odbieni,a momcite najcesto go zloupotrebuvaat toa
dodeka drugite se onie drolji zaradi koi mnogu vrski prekinale, bidejki toa se onie kurvicki koi sekoja vecer se so razlicen decko,obiduvajki se da i pokazat na okolinata deka se najubavi i najdobri,i najcesto najgolem predizvik im se zafateni momci i momci so dolga vrska,tie devojki se dosta poznati niz gradot:) i nivnata reputacija ja znaat site,ama na niv toa ne im preci...
ova zvuci ko definicija od vujaklija:)
Znaci ovde zavrsuva forumot ,toa e objasnuvaweto na temava.Alal vera ,poubavo nikoj ne objasni,
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
ЦРВЕНОКОСА напиша:
ТИ ДА ПОНУДИШ НЕШТО ТАКА ПОГОЛЕМО, ИМАШ??????????????
хехе а ти му се нудиш или се искомплексира дека си нечија мувачица како и поголемиот дел на девојки па прашуваш?
Да се биде мувачица, тоа не е ништо лошо, секако и за тоа треба да постои лимит секој да си знае што прави!!!
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Мувачиците немаат желба да престанат да бидат мувачици,во спроотивно не би биле.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Metamorphosis напиша:
Немаат доволно памет за да станат нешто повеќе од мувачици (ебачици).
Zasto mislis deka nemaat dovolno pamet za da stanat nesto poveke od muvacici.Moze vo toj moment ne sakaat da imaat decko, nejkat da imaat obvrski ili neznam poradi X pricini, a im se sviga nekoj tip.Pa zasto da ne si go napravat kejfot.Ja ne gledam nisto do tolku tragicno vo toa muvanje.Ok normalno sea do odredeni granici.Ne mi se sviga toa sekoja nedela nov tipac u zivotot....eeee toa e stvarno loso
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Vaka sega, da si iskazam moe mislenje za "muvacici". Niv im fali neshto vo glavata, ednostavno nekoj se muvaat radi sex nekoj radi slava, Cesto kazuvaat gi vrtam 5 mina na mal prst a ednostavno tie pojma nemaat, a koj kogo vrti i koj ima poveke korist od toa? Edna sliucka koja sum ja doziveal. Tipka od beograd doaga na gosti kaj eden drugar, bratrucedka mu bila. I tipkava ednostavno slobodna za muabetCe opushtena shto na prv pogled ne e cudno nishto ... ali jako zgodna pred se taka da ednostavnbo napravivme drushtovoto natprevar koj ke ja dobie, i si ja probuvam shansata vrtam muabece so nea i taa mi vika "primetiv deka ste zaletani po mene ali ednostavno sakam da ti kazam deka mi se dopagash no ne sakam nikoj od drugite da bide povreden pa zatoa sakam vrskata megu nas dodeka sum tuka da bide tajna i ednostavno bez obvrski" dodeka e tuka tuka e koga ke zamine cao tuti. I mene mi odgovarashe toa vprocem i na kogo ne bi.. zgodna tipka plus dostapna vo sekoe vreme za seks bez obvrski .... son. i pomina vremeto dodeka beshe tuka dojde den si zamina... po nekoe vreme se otvorivme taka i si kazavme makite okolu toa celo drushtvo .. tipkata go kazala istiot muabet na sekoj od nas 4rica. i bila so sekoj od nas. Prashanjeto mi e ... Koj kogo iskoristi ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom