cirkon
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Не е важно, треба да го пријавиш кај админите или само да оставиш, ќе избришеме и тој ќе си добие казна.

    Многу мирна тема е, се изненадив кога видов до каде сте ја терале работата :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom