Што ви е најчудно во сонот?

Член од
27 јули 2008
Мислења
46
Поени од реакции
3
Чудно ми е кога сон што би требало да трае 3 саата всушност трае пола саат :icon_conf
јас мислам дека сонот не трае повеќе од неколку десетици секунди а мислиме дека трае неколку часа.
 

Ti Si

Црнец
Член од
27 јули 2008
Мислења
269
Поени од реакции
10
ne mi e jasno zasho ne sonuvam,dali pernicata mi e nesho losha ili sho e forata:eek:ftopic:ina4e toa shto sum go sonuval ne mi se slu4uva(ne daj boze da mi se slu4uva(so nekoi isklu4oci:wink:))
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Многу пати...И кога ке се случи тоа што сум го сонувал...Некако не ми се верува :vozbud:
 

FlOwEr gIrL

ҳҲҳlove my sunshineҳҲҳ
Член од
8 август 2008
Мислења
344
Поени од реакции
13
Што утредента или за некој ден се исполнува :toe:
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
Па ако го квалификувате еден вид на Де Жа Ву може да се каже дека ми се случило и тоа многу ептен често.
де жаву ми се има случено мн. често ама не е тоа. Де жаву со сонот нема никаква врска јас мислам тоа нешто поврзано со подсвеста и немозам туку така да го објаснам со примери разни и со човек шо ќе те свати мозеби ќе дојдеш до решение!!! поззз
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Што додека не си свесен дека е сон изгледа премногу реално и убаво. Во зависност и од сонот може и да не е убаво.
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
Чудно ми е некои работи што ги сонувам...по извесно време ги гледам стварно :toe:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Sonuvav kako celzi go tepa liverpul u gosti 4-1. Koga stanav se cudev i se mislev da odam da se kladam na tocen rezultat ama mi se vide mn si vikam nema sansi:D I pogodete sto se sluci celzi tepa 4-1 hehe. Od togas cekam pak nesto okolu fudbal da sonuvam ama tesko :wink:
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
да да...
скоро секој сон ми ја претскажува иднината...
а во последно време мн лошо сонувам :(
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Sonuvav kako celzi go tepa liverpul u gosti 4-1. Koga stanav se cudev i se mislev da odam da se kladam na tocen rezultat ama mi se vide mn si vikam nema sansi:D I pogodete sto se sluci celzi tepa 4-1 hehe. Od togas cekam pak nesto okolu fudbal da sonuvam ama tesko :wink:
Епа бате, не е секој ден велигден:star:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Да многу често се случува ова, ќе сонуваш нешто и после тоа ти се дешава на јаве и онака си викаш не е можно ова толку често да се дешава али.......
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Мојата надобра другарка еден месец пред да ја доживеамм ужасната несреќа што ми се случи пред 2 години ми кажува дека сонувала како имам сообраќајка ама се исто како што се деси , од зборови , од место од луѓе присутни на местото,се беше исто. И ај после речете
 

Kajgana Shop

На врв Bottom