Што антивирус користите?

Smasher

Професионален молер
Член од
27 јуни 2007
Мислења
811
Поени од реакции
9
Буквално од се по нешто, сите ги имам пробано а и сега многу користам, значи Kaspersky, NOD32, Avast, Norton, F-Prot, BitDefender и тн и тн. од анти спајвер AdAware.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
ај некој нека ми прати сериски број за bitdefender по пп ... фала однапред
 

Smasher

Професионален молер
Член од
27 јуни 2007
Мислења
811
Поени од реакции
9
Има на нет сајтови (не смеам линк да ставам до пиратска содржина, ќе ти пратам PM) ама сепак тие сериали ги кинат одма штом ќе приметат малверзации, значи ќе ти потрае некој час/ден и толку. Само пази! тие сајтови се најчесто вирусни, полни со измами и нелегална содржина.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.470
Поени од реакции
5.443
AntiVir PE Classic :)
ако знае некој подобар нека ми даде
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
и јас пред некој ден инсталирав NOD32
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
Norton и сум задоволен. Вирус не знам дали имам во компјутеров може и он не знае "pos", ама врши работа. Сo NOD се наполнив.
Малце Update-увањето е зафркнато, ама добар е.
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Norton и сум задоволен. Вирус не знам дали имам во компјутеров може и он не знае "pos", ама врши работа. Сo NOD се наполнив.
Малце Update-увањето е зафркнато, ама добар е.
Жити све, јас 2,5 години немам видено црвено да ми светне НОД-от. Кај си се наполнил со вируси, да идам и јас таму да зеам неколку, чисто онака колку да си ја тестирам заштитата.
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.548
Поени од реакции
7.314
Жити све, јас 2,5 години немам видено црвено да ми светне НОД-от. Кај си се наполнил со вируси, да идам и јас таму да зеам неколку, чисто онака колку да си ја тестирам заштитата.
Problemot e sto nema ni da ti svetne :)
Mozda ne e do samoit NOD tuku do krakuvanite verzii, u sekoj slucaj se slagam so skrstevsky, isto iskustvo imam so Nod.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom