Negatifo
Поени од реакции
4

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • кики брате се оддродивме ? :)

  позЗ од мене кога ќе идеш дома пиши ми да се видеме ?

  позЗ
  благодарам Кики :)

  ќе се видеме деновиве , ќе попијаме некое пиво

  позЗ !
  кај си бре другарче мое ? дали си добро ? ново - старо ??? :)

  кај мене завршивме со снимањето ( да ти се пофалам :) ) па за некое време ќе се видеме ... ќе се напиеме по некое :)

  позЗ за сите што ќе прашаат :)
  Абе дек си бе другарче, јас оште се водам како студент нема лошо во тоа нели :) тука сега е фулл студентите дојдеа и става инересно ! Поз и те чекам да пиеме по една бира :d
  кај си бре другарче старо ? како си ми ? како таму ? се спремаш или дипломира ???

  јас арен , по дома да одморам малце - ќе се видеме ! позЗ
  здраво , како сме ?
  јас арен :)

  ќе се видеме за некој ден - позЗ мајсторе !
  kade si bre kir4e ??? sto biva ? novo staro ????
  jas dobar , nisto novo .. :)

  te nemase edno cudo vreme :) kako na moreto - ubavo si pomina ? jas dobar ovde tropski gorestini :)

  pozZ
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom