Штип

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
Stip e vlaski grad !
Vtor po Krusevo.
 
Член од
30 октомври 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
Stip e dobar grad za zivot. Jas ziveam ovde veke 18 godini i nemam nekoja posebna mana za gradot, osven toa sto nokniot zivot ne e kako sto bese nekogas
 
Член од
30 мај 2008
Мислења
830
Поени од реакции
27
stip

vo stibp se e ubavo ako vi e roden grad no valkanite ulici prvo go zabelezuvaat gostite vo nego a i na mene toa strasno mi smeta
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
два пати сам бил у штип ..... добар е не е лош ... незнам как е ноќниот живот тама ..... ама да ви казам ако сакате да си поминете убаво некоо вечер дојдејте у СТРУМИЦА .. посебно у сабота ... :helou::helou:
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
два пати сам бил у штип ..... добар е не е лош ... незнам как е ноќниот живот тама ..... ама да ви казам ако сакате да си поминете убаво некоо вечер дојдејте у СТРУМИЦА .. посебно у сабота ... :helou::helou:
Сум бил и во Струмица,селект, добро е не е којзнае шо не знам зашо го фалат толку ама сепак добро е
 

Brainmachine

Прокрастинатор
Член од
30 април 2006
Мислења
137
Поени од реакции
7
Stip e vlaski grad !
Vtor po Krusevo.
Што знаеш ти? Ти гушкаш дрва! Fucking hippies...


ЕДИТ: Ова погоре не беше личен напад врз корисникот и/или врз хипи-здруженијата. Ова беше само шега со цел да се даде негативен одговор на тврдењето дадено од корисникот. Плиз, без драми или банови.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
3 пати сум бил и никако да го запамнам градот, како лавиринт е. Се загубувам...:toe:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
2пати бех на утакмици ракомет пријателска и се изгубииме се јавувамее за да го најдаме излезе ного кривини горнини
 
Член од
19 април 2008
Мислења
302
Поени од реакции
25
bеше на пријателска и губите по 20 разлика :D:D Ја беше на трибините
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
bеше на пријателска и губите по 20 разлика :D:D Ја беше на трибините


брат4е бе 1 утакмица ни беше прв пат играјааме заедно и не беше 20 едно 14 и шо краадеее едно 10 разлика и судиитаа со свираше за вас и 2 мин ми даде маму му јебам ... а втората бееме подобри 4 разлика игубииме ,ти тренираш ли
 
Член од
13 август 2007
Мислења
672
Поени од реакции
19
Stip e vlaski grad !
Vtor po Krusevo.
тачно!
а по карактер, ко менталитет ЕВРЕИ! а има и други епитети... змијарник, пекол, клет град (според народо), а иначе по структура... угоре удоле ни за штикла ни за точок, а не па за ролери, ноќен живот од 1 до 5 = 2ка.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom