LadyD
Поени од реакции
19

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Очекувам дирекТно вклучување од настанот преку линк, и според сите прогнози и очекувања победата би заминала кај kit-katce, ма да blueberry не заостанува многу (околу секунда и пол).Можни се пресврти, така да би те замолил да останеш на линија и да го проследиш натпреварот до крај.
    Интересен натпревар во секој случај, коефициентите за победа постојано се менуваат...:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom