Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
ко онај вицон.. сигурно Наташа се осеќат евентуално ахахахахахахаха
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Наташа напиша:
Јас сум шмизла и шо ми можете:pos:
Ти? Нате? Шимзла? Ни оддалеку. Ти си фина, добра спрема сите, паметна припадничка на женскоит пол. Да кажеш за Форчн, Марина-ох-марина, или Дивнето, тоа е друга прича. :pos:

Се зезам за последната реченица. You gurls rawk like, tottally!

Шмизла power 4-eva! :pos:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Палка! Дајте ми паааааааааааааалкааааа!!! :pos:
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Toreador напиша:
Ти? Нате? Шимзла? Ни оддалеку. Ти си фина, добра спрема сите, паметна припадничка на женскоит пол. Да кажеш за Форчн, Марина-ох-марина, или Дивнето, тоа е друга прича. :pos:

Се зезам за последната реченица. You gurls rawk like, tottally!

Шмизла power 4-eva! :pos:
Абе така реков па и ти:pos: нели гледаш дека некој сакат да се шмизли или се шмизли ама не признават:icon_roll Реков ај да скршам лед.:icon_lol:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Наташа напиша:
Абе така реков па и ти:pos: нели гледаш дека некој сакат да се шмизли или се шмизли ама не признават:icon_roll Реков ај да скршам лед.:icon_lol:
shmizlicka одамна пред тебе го скрши ледот, ти само тонеш во ладни води:)
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Шмизлите се девојчиња кои мислат дека со својата појава воодушевуваат , а уствари се во голема заблуда.И да како што кажа Димитар има разлика од шмизла до кремка ... шмизлите си се карактери...
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Allita напиша:
imash komentar od shmizlicka prelistaj aj ubavo temata :icon_lol:

bravo divine...kaj si dosega da mi dadesh podrshka :) ...pa jas sakam da si mesham kremki so shmizli nekako mi odat vo kombinacija...zamislete koga ke se soberat vo drushtvo kremki i shmisli...toa e ludilo nevideno...:)
Kremka i Zmisla u kombinacija se ZAKON u drustvo ... nema da imas bolji provod ... posevno ako im dades malku alkohol da se napijat .. i se opustat malku poise .... smizla + kremka = seir parry :pos:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Пред 4 лета во Охрид пред Мецофорте гледав тепачка на 2 шмизли. Имаше скубење, кинење гардероба, маање мобилен од глаа, брцање нокти у врат. Целата фрка беше за дечко, а дечкото за цело време фаќаше сеир. Блазеси му...
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
gOJDO напиша:
Пред 4 лета во Охрид пред Мецофорте гледав тепачка на 2 шмизли. Имаше скубење, кинење гардероба, маање мобилен од глаа, брцање нокти у врат. Целата фрка беше за дечко, а дечкото за цело време фаќаше сеир. Блазеси му...
Од Охрид беа? Аххх сигурно после цел град ги имат зборвено до бескраааај.. убо им се напрајло
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
gOJDO, ај ноу ват ар ју токинг абоут, и јас ја гледав истата тепачка. Едната од тие девојки заврши основно кај мене во школо, една година постара, а другата немам поим која беше! Беше интересно!

Маринче, не беа од охрид, од скопје беа
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Dimitarc напиша:
gOJDO, ај ноу ват ар ју токинг абоут, и јас ја гледав истата тепачка. Едната од тие девојки заврши основно кај мене во школо, една година постара, а другата немам поим која беше! Беше интересно!

Маринче, не беа од охрид, од скопје беа
Имат и од Охрид такви, и полоши..:lud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom