Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
мислам дека требит да се отворит посебна тема за охриѓанки, како ни се нафрливте ахуахуахуха само шо немат доволно на форумов да се браниме..
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
gOJDO напиша:
Ти умре џупкана мор, па немат кој да те фалит? Нели темава беше за шмизлине а? Шо е ова?:pos:
Никогаш и не ми постоела џупката мене.:baeh::pos::pos::pos:
Него, ај да не забегаме од темава.. охриѓанки не се шмизли.:icon_lol:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
да.. ама уште мислам дека елкана е ко колиба..
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
The`bItCh напиша:
Никогаш и не ми постоела џупката мене.:baeh::pos::pos::pos:
Него, ај да не забегаме од темава.. охриѓанки не се шмизли.:icon_lol:
Ех каква фемино-охридска-мулти дискриминација
Хаха, Скопјанки се шмизли?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
После една случка за време на Новогодишните празници ... мило ми е што не сум охриѓанка ... (глобално мислам, да не ме сватите погрешно вие што ве сакам) иако не сум баш сигурна дали беше охриѓанка плех пи*ката ...
Ќе ви пишам кога нема да ми е мака ... :pos:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Ako spredueme koj e pogolema smizla ohriganka ili skopjanka ... paaa .... od moeto dosegasno iskustvo edinstvei sto im se priblizno konkurencijana skopskive smizli se Bitolcankite. (bez navreda zaonie od BT)
Ohrigankive sto ne gi sakaat skopjankive ne gi sakkaat ... ali ne se trudat da bidat kao niv ... ali zatoa Bitolskive smizli se (losa kopija ili hiperbolizirana kopija na skopskive smizli)
A inace ima i Struski smizli ne se samo ohridskite ... imav isto taka da zapoznaam edna struska smizla (se iznenadiv ... nebese uopste negativno iskustvo ...nego naprotiv ...) :))
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
за битолчанки не се слагам дека се шмизли, знаат што сакаат.
забавно-проводниот живот им се состои од кинџурење - 3 саати, шетање по Широксокак - 1 саат, и ? саати други активности. Значи кремки
главен критериум при избор на партнер кола и кеш. Значи спонзоруши
Кремка+спонзоруша =/= Шмизла

нека ми извина тие чупина кои нема да се пронајда во мојо опис, ногу ве почитвам*
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
gOJDO напиша:
за битолчанки не се слагам дека се шмизли, знаат што сакаат.
забавно-проводниот живот им се состои од кинџурење - 3 саати, шетање по Широксокак - 1 саат, и ? саати други активности. Значи кремки
главен критериум при избор на партнер кола и кеш. Значи спонзоруши
Кремка+спонзоруша =/= Шмизла

нека ми извина тие чупина кои нема да се пронајда во мојо опис, ногу ве почитвам*
Brat toa sto ti go opisa se takanareceni pleh pi*ki... sto se daleku porazlicni od smizlite ... navrati se nekolku strani nanazad kaj sto e objasnuvanjeto za pleh pi*kite. A u pravo si toa sto go kazuvas za bitolcankite deka znaat sto sakaat (da bidat smizli kako skopjankive ... i odat duri do tamu da baraat kola i kesh kako sto kaza ti )
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Ne vikam deka gi mrazam smizlite ama nekako me nerviraat.Nekoi sto se zabegani epten.Sto se pravat picki americki a ustvari toa se samo picki.:) A tie so si se taka malku so ne se zabegani mn tie i mozam da gi podnesam ama ovi drugive so se vlezeni vo film nemozam da gi podnesam mi odat na nervi.
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
BoBo напиша:
Ne vikam deka gi mrazam smizlite ama nekako me nerviraat.Nekoi sto se zabegani epten.Sto se pravat picki americki a ustvari toa se samo picki.:) A tie so si se taka malku so ne se zabegani mn tie i mozam da gi podnesam ama ovi drugive so se vlezeni vo film nemozam da gi podnesam mi odat na nervi.
Lilaaaaaaa veke prestani!:pos: :pos: :pos:
 
N

NightFuneral

Гостин
luge....temava e AJ.ja ke vi kazam...u sk ima i nema smizli...da se razberime...ohrgankive(bez navreda,ima i so gi sakam)..zemaat sila,oti ne gi podnesuvaat skopjankite,i kao demek,"koi se tie sea dosle na odmor vo oh,faci ke mi se praat"-FAKT!,skopjankive mu udrile skopskata shema u Oh (a toa ne e mozno za ohrigani),i tuka imas situacija TURI PEPEL!a za bitolchankive....e tuka neznam so da kazam(seuste).Me mrzi da pisam sea.....dosta e tolku
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
е шо беше за навреда шо кажа за охриѓанки.. не кажа нешо лошо па ти..
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
e da eve bas sega ja prelistuvam onaka ubavo temava :)
abe zbratko ne go svakas poimot prcenje? epa toa e koga nekoja se fali...
a inaku za pozitivno mnogu ne go svakam zasto ipak ima nekoi smizli koi covek ne moze da gi podnese (od iskustvo ti kazuvam)... se ligavat, sakaat sekoj da im odi po kejfot, da nosat marka... i nekoi takvi slicni raboti... ok? :)
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
gOJDO напиша:
за битолчанки не се слагам дека се шмизли, знаат што сакаат.
забавно-проводниот живот им се состои од кинџурење - 3 саати, шетање по Широксокак - 1 саат, и ? саати други активности. Значи кремки
главен критериум при избор на партнер кола и кеш. Значи спонзоруши
Кремка+спонзоруша =/= Шмизла

нека ми извина тие чупина кои нема да се пронајда во мојо опис, ногу ве почитвам*
Rispekt ! Ne se slozvam deka Bitolcanki se smizli ,jas mislef deka se opredeluvaja na cupinja , canticki i stuki .. Ama who am i to know :P
Cupinja zgodni pametni zanimlivi devojki
Canticki koj gi trpat ne tolku necesto bitolskite nasilni kabadaji
Stuki koj si birat partner po kola ai motor posebno so Grcki tablici
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom