Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
хахаха и јас ама кога ќе се избацат со некои киксови

Пример

ЈАС ШМИЗЛА НИКОГАШ
И ПЛУС ТОА НЕ СЕ ДРУЖАМ СО МАЛИ ДЕЧИЊА ПЛАЧКОВЦИ
РАЗБРА ИЛИ ДА ТИ ПОВТОРАМ
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Немам ништо против. Едноставно нели тие се наменети за забава. Најдобри се кога сакаш да ребраш некој, толку глупи створења кои до врчера не знаеа за нив, после тоа видоа бутик FART:pos: изнакупија облека и опааа „ние сме смизли хелоу„(и си ја тегне мастиката на која се лепат милион бактерии). Хахахаха обожавам шмизли, за ремет нормално
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Зошто ве нервираат шмизли? Фини мали девојчиња за кои да ги имаш потребно е да следиш одредена формула. Пари на квадрат помножено со добра кола плус врски на врата е еднакво на обичен дечко врз шмизла. Оваа формула важи во секоја агрегатна состојба, и во секој просторен континуум. :):pipi:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Shmizlicki sme nie slatki ko bomboni po nas mashkite luduvaat ko kucenca se oni :)
Shmizlicki sme nie..barbiki na alkanlni baterii

mislam hellooo se znaeme...
alo bejbi koga ke me zemes so kolata

aloooooooo bejbee ke me cekas posle skolo

lelele srcko srcko vidi sto si kupiv

:ban?:
 
С

Сатори

Гостин
Не се сите шмизли глупави, ама ај се гледа дека голем дел од популацијата го гледа само тоа што сака да го види!:tapp:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Се што е претерано и префорсирано не чини.Како што ме нервираат уфурани шмизли,така ме нервираат и уфурани металци.И да...гледам некои ги немаат разграничено поимите спонзоруша и шмизла.Ако некоја девојка е шмизла,не значи дека трча по пари,и обратно-најголемата селска мисирка може да стане спонзоруша.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Скулгрл напиша:
Се што е претерано и префорсирано не чини.Како што ме нервираат уфурани шмизли,така ме нервираат и уфурани металци.
Edinstvenata razlika megu dvete grupi e so ednite se palat na koza, crno, neizmiena kosa i imaat zastrasuvacki seksualni pervezii.

Inaku, smizli ko smizli...pffft...porano ke kazev deka gi mrazam ama sega nekako mi e seedno. Ma koj dupam be smizli se top! :vozbud:
 

~Ann~

~sweety~
Член од
11 февруари 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
Нивни живот, нивни проблем. И да носат розево, и да ја вртат косата околу прстот?! На нив тоа им се свиѓа и тоа си прават. И нив можеби ги нервираат металци, рапери и сл.
Еднинствено што ме нервира кај шмизлите е тоа што секогаш мораат да бидат перфект од глава до петици и целиот свет да се врти околу нив ...
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
како ги поделивте луѓево, на металци, рапери и шмизли, а кај се тие измеѓу? :)))) и тие измеѓу нервираат
 

Птичји Грип

Без влакна на јазикот!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
770
Поени од реакции
8
Шмиз`л фо шиз`л
Ако секој го крепи умот,кај ќе ни беше крајот?
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
~Ann~ напиша:
Нивни живот, нивни проблем. И да носат розево, и да ја вртат косата околу прстот?! На нив тоа им се свиѓа и тоа си прават. И нив можеби ги нервираат металци, рапери и сл.
Еднинствено што ме нервира кај шмизлите е тоа што секогаш мораат да бидат перфект од глава до петици и целиот свет да се врти околу нив ...
Е што кажа сега?
Секое девојче треба да изгледа перфект од петици до глава.
Тебе тоа те нервира?
Омг:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom