Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

vp

Член од
5 април 2007
Мислења
236
Поени од реакции
0
Sephiroth напиша:
Ај просветли не за легнувањето плиииз:uvo:. Баш сакам да ја чујам таа специјална техника на која паѓа секоја шмизла. Да не е "Вадам 3000 евра од новчаник и и викам, слушај мала идемо да ове паре попимо а ондак чу те возим с мојим мерцедесом" (мора на српски да биде ради ефект)

Бај д веј, немам ништо против шмизли пошо ги игнорирам, исто ко да не постојат за мене. Нека идат да си излечат комплекси, па ке почнам да ги забележувам, па дури и муабет да им праам (ако можам да склопам муабет со такво суштество)
абе баш најмалце пари ти требаат да легнеш шмизла значи си седиш си чекаш и ја земаш а секогаш има некој кој ја колка цела вечер со пијање и после си оди сам :toe:
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
брат многу е лесно да успееш кај шмизла само треба да и го правиш филмот да ја возиш,само фурај и филм - наоѓај и сличности меѓу тебе и неа за да почне да мисли дека прави муабет со "принцот од соништата".
а тоа е факт,она брзо ке помисли дека си принцот од соништата затоа што само рбетниот мозок и е активиран (тоа ти е типична шмизла)...
 

vp

Член од
5 април 2007
Мислења
236
Поени од реакции
0
хехехе во право си тоа е финтата :toe:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Зашто таа глобализација дека сите шмизли се глупи и лесни девојки!?:icon_roll
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
може да се каже не а и да

RealGirL напиша:
Зашто таа глобализација дека сите шмизли се глупи и лесни девојки!?:icon_roll
може да се каже да дека се лесни девојки али типичните шмизли...
оние кој се недораснати...
али нажалост познавам една шмизла која има понашање на шмизла а не се облака баш како шмизла и се дружи со HardCore лугје и би рекол дека не е лесна девојка...затоа што можеби има по големо животно искуство!!„!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Хм..според тебе што една девојка ја прави шмизла?
Облеката,однесувањето,лигавењето,што?
 

vp

Член од
5 април 2007
Мислења
236
Поени од реакции
0
RealGirL напиша:
Зашто таа глобализација дека сите шмизли се глупи и лесни девојки!?:icon_roll
ама мислам дека неможе да се неарекува шмизла девојка која е убава паметна атрактивна значи тука треба да дефинираме шмизла
деф.. шмизла е довојка која мисли дека е паметна а нема три чисти и мисли дека е јака п**ка и од тоа нема ништо а е убава..
заклучок..секоја шмизла би требало да е лесна :toe::toe:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
vp напиша:
ама мислам дека неможе да се неарекува шмизла девојка која е убава паметна атрактивна значи тука треба да дефинираме шмизла
деф.. шмизла е довојка која мисли дека е паметна а нема три чисти и мисли дека е јака п**ка и од тоа нема ништо а е убава..
заклучок..секоја шмизла би требало да е лесна :toe::toe:
Ама БИ требало:):)Што и не значи дека е така!:smir:
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
RealGirL напиша:
Ама БИ требало:):)Што и не значи дека е така!:smir:
да не викам не,донекаде си во право.Али доколку правиме муабет за Типични ШМИЗЛИЧКИ... - No Comment -
 

vp

Член од
5 април 2007
Мислења
236
Поени од реакции
0
RealGirL напиша:
Ама БИ требало:):)Што и не значи дека е така!:smir:
па затоа и реков дека би требало нормално дека неможи никој да тврди дека е така зошто му се нема спуштено на сите шмизли што постојат :toe:хехехехе
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
i шмизлите се живи суштества во овој случај го преставуваат зенскиот пол и би било глупо и сурово да го осудуваме нивниот стил на живеење однесување и опстојување во ова опшество.
така да што некој со омраза гледа кон нив истото се случува и за тој некој ...едноставно еден реален круг каде секој со секого се прекорува за начинот и егзистирањето во ова опшетство..
Шмизлите - имаат чуства , и тие знаат да сакаат да лажат да преварат да симулираат провоцираат иритираат и мн.други карактеристики тие се нежни емотивно забавни чустивтелни интересни . и тие дишат се хранат излегуваат се забавуваат уживаат во нивниот свет.

ТОГАШ што ги прави поразлични од останатиот свет ? и зашто воопшто мора да се има нешто против нив

** Мој живот Моја одлука ***
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Pa vaka.. Ne ja pravi oblekata smizla nego ponasanjeto.. Karakterot.. I taa naivnost OGROMNA.. Da.. Polesno moze da se legnat KLASICNITE smizli bas zaradi taa NAIVNOST so ja spomnav.. A inace i ja iam stvari od Phard.. Znam da zabegam i po Coton i po nekoi drugi takvi mesta so "takov stil".. Ali toa uopste ne znaci deka sum smizla.. OBLEKATA NE GO PRAVI COVEKOT
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Смизла хм
прчла секогаш е она најубавата најдобрата не признава никој само себе:kesa:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom