Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Zavisi od toa dali se epten posmizlaceni:pos: :pos: ...ali u princip ne mi smetaat do tolku zaso ne gi zareckavam so sakaat neka praat:pishtoldz
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
lovely напиша:
devojko, jas ne sum smizla i nemam pricina tebe da ti se objasnuvam ali deneska site sto se ljubomorni zatoa sto si uvek sredena i ubavo oblecena ti vadat tracevi deka si smizla.
ne gi mrazam smizlite ama onie vo granici..
pozdrav
Побарав негде објаснување?:lud:
И бај д веј не се сложувам со остатокот од постот..облеката не ја прави шмизлата туку однесувањето!:pipi:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
lovely напиша:
Vo pravo si deka smizla ne se stanuva so nekolku kupeni alista marka ili nauceni zborovi, celosniot nacin na odnesuvanje,jadenje,zborenje,odenje i igranje sozdavaat edno devojce-smizla,
Iskreno, jas vrtam mastika so prst, i si ja fakam kosata celo vreme pa sto? toa seuste ne napravilo od nikogo smizla, neli?
Не направило де,така се почнува!:wink:
 

Ептен

Џомба
Член од
30 јуни 2006
Мислења
97
Поени од реакции
15
Не знам што точно е „шмизла”, но знам што е „тушла”. Тушла е девојка која и покрај тоа што изгледа ОК - не е сексуално привлечна. Андријана Јаневска е тушла. Каролина Гочева е шмизла.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
RealGirL напиша:
Побарав негде објаснување?:lud:
И бај д веј не се сложувам со остатокот од постот..облеката не ја прави шмизлата туку однесувањето!:pipi:
Така да потполно се сложувам со тебе:bravo:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
женска која воли да се пренемаже, пренемагалица.....Еве ви дефиниција!!!
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
Ептен напиша:
Не знам што точно е „шмизла”, но знам што е „тушла”. Тушла е девојка која и покрај тоа што изгледа ОК - не е сексуално привлечна. Андријана Јаневска е тушла. Каролина Гочева е шмизла.
еве еден убав линк за тебе , http://www.vest.com.mk/images/{3BABC9A7-2324-4623-B8A8-48AA74A598CA}_andrijana janevska 23.07.00 g.cocko=1.jpg

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Да уште линков да беше за шмизла а не за рошла..ќе беше топ!
 
Член од
21 јуни 2006
Мислења
66
Поени од реакции
0
sve sho e dobro da dae gospod na k*rov da zavrshi, pa neka e shmizla, tushla, roshla, mochla. ne mi e gajle
 

Едно Чупе

serial coffee drinker
Член од
6 февруари 2007
Мислења
17
Поени од реакции
1
Jas nekam da se zamaram mnogu so smizli...Kremkite mnogu poke gi podnesuvam.I oblekata ne ja pravi smizlata,pa smizlata saka da se doteruva,ne velam ne,ama i kremkite sakat da se doteruvat.Mnogu gi mesate smizlite so kremkite.Mi e gajle mene za smizlite...pfff :icon_lol:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Жмизли...не знам како си дозволуваат да постојат на Земјава...
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
Leeeeeeeeeeee ma ne gi podnasam,ali bas ic. Sea vidi vaka, jas sum za tebe taa i taa, i ke ti kazam nekoi raboti sto MORAS da gi znaes za mene. Iskacam vo naj trendovskite kafulinja i diskoteki, se razbira se druzav so decki i devojki od "visoka klasa" (u momentov ja vrtka kosata okolu prst i pravi balonce). Se oblakam vo najskapite butici, se zne mora markata sto ja nosam da e in i parceto da bide od poslednata moda. Ja sakam rozovata boja, se vo moeto katce e rozovo, leeeeeeeeeeeee da vidis i kakvo penkalce si kupiv so rozevo puvce gore ( e sea u ovoj momenat j vrtka mastikata okolu prst i povtorno ja pika vo usta...ejjjjjjjjj smisli razbudete se pa vie ste taka prefineti i nezni a znaete li so toa vrtenje na mastika na prst i vrakanje vo usta kolku bakterii vnesuvate pa kako si go dozvoluvate toaaaaaaaaaaaaa leeeeeeeeeee gnasni ste). OK moram da kazam deka site ne se takvi se razbira zboram za poedinki, se oblakaat fino no koga ke gi rcnes vo karakter i vo mozoceto ke naletas na dlabok ambis. Pa sega smizli furajte vase e toa do kade ke gurate i kade se stremite da stignete
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom