Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

The pretty girl

Убава почетничка
Член од
15 април 2006
Мислења
21
Поени од реакции
0
sch00lGirL напиша:
Ај прочитај што си напишала.:nesum:
Jas nemam nisto protiv smizlite nego samo gi mrazam..nemam nisto protiv neka si se druzat so koj sakaat jas nema da gi ubijam..
 

The pretty girl

Убава почетничка
Член од
15 април 2006
Мислења
21
Поени од реакции
0
Gi mrazam smizlite i ne sakam da se druzam so niv..Samo vikaat lilea i se prcat..sch00lGirL zadovolna sega od moeto mislenje?
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Sum chitala i chitala i chitala .. od negativnost do pozitivnost za smizli .... pa od mashki smizli do zenski smisli.. od ohrid do skopje pa dur i slovenija .. nema sho ne chitaf .. i na kraj ostanaf pak na nula da neznam sho da mislam za smizli .. Ali ako ima mushki i zenski sho se palat na smizli zs da gi "mrazime" .. toa znachit deka ljubomorime deka ne sme kao nif ? Ili sho komentirame drugi luge .. ochigledno trebit da si toa sho si.. ako te narechi nekoj smizla.. i toa da go svatish za kompliment .. nemojsh da znaes toj coek sho misli za smizla (= eve gleam deka toa mozi da bidi mnogu ubavooooooo .. mn ubava zenska bla bla bla ;) sho se zasekirafte tolku za eden zbor.. vie dur si znajte sho ste i na sho ste .. vie gajle .. a drugive sho saka neka kazhvat ;) ne zivete za nif .. ili ? ups.. smizla :D
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
ragazza напиша:
Rispekt ! Ne se slozvam deka Bitolcanki se smizli ,jas mislef deka se opredeluvaja na cupinja , canticki i stuki .. Ama who am i to know :P
Cupinja zgodni pametni zanimlivi devojki
Canticki koj gi trpat ne tolku necesto bitolskite nasilni kabadaji
Stuki koj si birat partner po kola ai motor posebno so Grcki tablici
Битолчанките не се шмизли они се пуфли. :poss:
 

dusicka

UBAVA KAKO CVET
Член од
5 март 2006
Мислења
301
Поени од реакции
0
nemam nisto protiv smizlite i ne znam zosto sie gi mrazat.Sekagas ubavo izgledaat i imaat ubavi deckovci. Ustvari na takvite devojki site im zaviduvaat
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
ragazza, чантите одат со кабадаите, зошто би му пречеле ?
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
DACY напиша:
koga im zvoni telefonot vikaat...."koj e ovoj answer:)" :bravo:
E аман де сигурно нема толку глупави...Уше не сум видела некој теле да е до толку
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
15
Поени од реакции
0
маци напиша:
Smizli, mislam gi imalo gi ima i sekogas ke gi ima! Obicno se glupi, opsednati so rozeva boja, so bebesko plava dolga kosa i ja vrtat nonstop okolu prstot. Ne sum edna od niv. I ne sakam da bidam. Namestoo lele vikaat lile! Mi odat na zivci
Navistina gi ima premnogu , ama ne mozes da se ottarasis od niv, aj da vikaja lile namesto lele ama tie vikaat lela. Se opsednati so rozeva boja, ama jas si sum ljubitelka na rozeva i najmnogu me nervira koga nekoj ke mi rece deka sum bila smizla zatoa sto nosam rozeva boja!:zlo: :nenene: :lud:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Koga sum vo nivna blizina samo im udiram zaebancii i uopste ne primetuvaat mnogu se glupi.
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
АуРоРа напиша:
E аман де сигурно нема толку глупави...Уше не сум видела некој теле да е до толку
има и по теле...Лилееее Бети дојди побрзо ти ѕвони некој Месаге!:vozbud:
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Па не треба веќе да каѓуваме вицови за палвушитуку за шмизлички, ем нема да се лутат веќе девојките со плави коси :poss: :pos2:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
The pretty girl напиша:
Nemam nisto protiv smizlite no gi mrazam..Samo se prcat i vikaat lilea lileaaaa.Ova moze gresam ama ako si nekoja premnogu prosta devojka koja sekoj den ide vo edna ista obleka i e mn prosta nikoj nema da ja saka,..no ako barem malce kupis nova obleka mnogu poubava i ako si go otkries malce stomakot pupakot da ti se gleda i so mastikata se vrtkas okolu momcinja odma ke se zaljubat vo tebe..
E do sea vakvo nesto ne sum videl. Bravo majstore:bravo:
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
sch00lGirL напиша:
Ај прочитај што си напишала.:nesum:
e braos be bas taka a za toa sekoj den u ista obleka macos gresis ako si gorda na sebe i znaes so sakas oblekata i ne ti ni treba sakam da kazam kuznae kakva ako sakas izvadi stari partali od pod krevet bidi malku kreativna i ete ti si toa sto sakas da bides a ne da kopiras nemora da e marka koj veli deka parite go praat covekot, za mene karakterot go praavi covekot :eek:jea:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Sina^ напиша:
izvini dusicke aj neso da ti kazam
leleeeee fcera bev vo PHARD, so da ti kazam imase edno maice vaka znaes golo pozadi i ti vikam mnogu ubavo i si go zemav(Vera fatena na delo vo SUTKA PAZAR kako razlistuva niz tezgite).
Ne sum jas lazicka ne sum ja viluska ne sum ja cajnik,jas sum SMIZLA.I , S , P , A , R , I , puf vednas.
I uste edno - Ne znam, so znam, od kaj da znam, mala ne mi odis vo prilog, drin dring, brom brom.:sekss:
ај глеам вака си почнала нама сите да им објаснуваш па ке ми кажеш зашто си ме цитирала..некако ми нема логика?:lud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom