Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
смрт за шмирзлите,...колку се само патетични...леј ми се повраќат од нив ...и од секое нивно посрано ебено зборче...
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Шо им фали бе на девојчињата баш ми се слаткички,застанувам у нивна одбрана хехе
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Ne mi smetaat... Sekoj ima pravo da se ponasa kako saka, da se smizlosuva, da uziva vo svojata pretstava ne znaejkji deka nikoj drug ne ja konstatira, da si go zivee svojot ispolnet so kreon4inja, senki, maskari, ogledalca, tasnicki, cakani stiklickiiii, a vo sustina tooolku prazen zivot. Da se4e veni na US5, da kazuva frazi u stilot:lilaaaaa kolku e cakan maskiot svet, kolku e cakanooo "bilo-sto".... Ne me voznemiruvaat, ne me teraat da nosam rozevo, ne me teraat da go sakam pederot od US5, abe i4 ne mi smetaat samite tie.... Samo mi smetaat lugjeto sto nemaat definiran poim za smizla, koi isto taka (kako smizlite) go cenat povrsnoto, a napagjaat drugi lugje deka se smizli(valjda za samite da se prikrijat deka ne gi cenat vistinskite vrednosti). E tie lugje mi smetaat, "etiketarite" koi samo verbalno napagjaat devoj4inja koi nemaat ni s od smizla, a ne gi ni primetuvaat vistinskite smizli....
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
876
Поени од реакции
1
so se zamarate neznam koa gleate deka poveke od pola od tie "smizli" se nikoj i nisto pa mora nekako da se izfuraat i se mocaat u gaki koa ke vidat nesto "lilaaa phard"... mene ne mi smetaat zaso se druzam so takvi, i znam da gi sredam i da gi spustam tamu kaj sto im e mestoto taka da ne se zamaram voopsto!
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Dimitarc напиша:
шмизла не е изглед, розева боја, коса и слично! Шмизла е карактер, начин на зборење и фулирање
:bravo:
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Одвартни створења лилеаааааа, мразам лигави суштества:sekss: :tapp: :motor:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
asterix_m напиша:
Одвартни створења лилеаааааа, мразам лигави суштества:sekss: :tapp: :motor:
Ама сакаш да ги е*еш?!?:toe:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Да има и убави девојки. Како да се спасат од клошараната која им се пушта секој ден? Мора да развијат заштитни механизми. Еднo од нив е и шмизлењето:)
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
sch00lGirL напиша:
Ама сакаш да ги е*еш?!?:toe:
Па види ако некоја е многу лигава нема теорија може само :tapp:
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
неможам да ги ПОДНЕСАМ , тоа лигаво зборење , па одењето , па вртењено со прсти наклучеви и коса лелелелелеелеле
не можам да сум во нивна близина зш ме нервираат толку
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Ne mi se veruva ejj. Gi ubivte od napagjanje kutrite mali hrcki ups smizli. Mene ne mi smetaat do tolku zasto poznavam mnogu takvi i znam deka ne se site takvi praznoglavi i deka mozat da praat muabet samo za sminki i takvi gluposti. Jas mislam deka ne postojat smizli tuku deka nie makedonskite seznajkovci koi sto sme postignale se vo zivotot imame pravo da im sudime na nekoi kako se oblakaat ili kako zborat. EEEjjjj luge covekot se poznava po toa sto go ima vnatre a nadvoresniot izlged sluzi kako maska za pripadnost na nekoe opredeleno drustvo. Ziv primer iam za toa: Imav drugarka koja nesto beshe ufurana u punk stil so cetka i takov stil a ustvari se toa i beshe maska za da moze da se druzi so opredelen krug na luge. Aj sea me zamrze da pisuvam i to. Nemam nisto protiv "smizlite" i ja gi postuem!
 
N

NeMiRnA

Гостин
abe capo nikoj ne bi imal protiv niv nisto,da nemaat tie protiv site ostanati "smrtnici" da gi potcenuvaat i da vregaat u smisla nacin na oblekuvanje,kolku so poznavam jas smizli(do dusa recisi site drugarki mi se takvi)se gledaat u izgled i sl. toa mi e nezamislivo i aj kazi kao da mislam deka imaat neso u glava
 

Lord Vader

The dark side
Член од
10 јуни 2006
Мислења
95
Поени од реакции
0
Ne mi smetaat nesto mnogu ama zatoa pa ne mozam da odam so nekoj smizla predolgo zasto ke mi dojde preku glava.
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
Мх мх мх...Најдобри се за шеткарање шмизлички бе такви пошо си се глупички и мене ми се многу интересни!За сериозна врска не се али за да си ги шеткараш низ град малце се екстра:pos::pos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Шмисли ебам, а по умници страдам.
Навремето.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom