Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Пак не се разбравме али нема везе, слабо работиме со интерпункциски знаци:poss: се некако како у еден здив да ми пишуваш, изгледа многу ги мразиш шмизличките.....бај д веј, знае некој да каже од кај искочи таа "мода" у Скопјево?
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
pa brat koja moda, moda za da mrazime smizlicki. Neznam za drugive no za mene znam ja ne gi mrazam samo me nerviraaaaat ama bas uzasno mnogu.
 
С

Сатори

Гостин
Е сега се потцетив на тоа.
Не сум вилувче, не сум лажиче, не сум чајниче јас сум шмизла.
:pos2: :pos2: :pos2:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Lady Satori напиша:
Е сега се потцетив на тоа.
Не сум вилувче, не сум лажиче, не сум чајниче јас сум шмизла.
А шо e финтава? Ја не сум у тек со шмизливе или?
 
С

Сатори

Гостин
TpH_Bo_OkO напиша:
А шо e финтава? Ја не сум у тек со шмизливе или?
Ова ти е нешо како изрека за шмизлите.Треба да се види не можам вака да ти доловам има и гестикулации со раце.Ма да се згазиш од смеа е :pos2:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Абе вакви такви, пружаат најобилен секс, ретко на што викаат не и милат дека ме тегнат за нос а уствари ја ги користам.
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
RealGirL напиша:
лееееј закон типка:pos2: ме изнасмеа
видите па и шмизлите не биле толку глупи:nesum:
поздравија:vozbud:

:)Далеку од тоа дека се глупави. Не дека нема и глупави, има и тоа точачиња,нели секакви има по светот, ама има и паметни кои што си изигруваат глупички зашо така им е полесно и полесно си врват...Значи шмизла не значи глупа, затоа пазете, ин џенерал можи да се глупички,ама...Има и:pishtoldz
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
FrAnKEnsTEiN напиша:
Епа тој другар ти изглеа е шупак некој што не видел женска па сеа една шмизла го команда!!!Ја си зборев у мое име и си стојам на тоа!!!

Добро брат ако си таков блазеси ти,ама пази, обично тие што "си стојат на својот збор", и што се јаки на збор, силни, и сигурни во себе завршуваат така...Само пази ќе ти речам од големо искуство.

А дека е шупак другар ми не би рекла, немаше поголем фраер од него, бате е,со мотори,коли,најјак на збор,немаше него некој од женскиот род да го врзи,а сега...Аиии:wub: Неее само си се смеам коа ќе го глеам,пошто си викам гледај најголемите фраери како завршуваат...
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
lovely напиша:
Sekogas sredena, ubavo oblecena, pametna i slatka, koe devojce ne bi sakalo da izgleda taka?

E sega ima nekoi sto sakaat da bidat smizli pa zborat kako navieni kuklicki ama tie sakaat samo da privlecat vnimanie.

A za toa deka smizlite ne se posakuvani,GRESITE! Bas toa sto ne sekoj moze da gi ima gi pravi POSEBNI I NEODOLIVI!!

Ама сам малку ги смеша работите. Средена,убаво облечена и слатка не е еднакво на шмизла.Тоа некако грешиш.Можи затоа 90% од луѓето на прв поглед ме праат шмизла...Сакам да си сум средена и убаво облечена како што сум и досега,а тоа не значи дека сакам и да сум шмизла.И шмизла не ти е гаранција дека си нешто.И пак ќе речам шмизлањето не се учи.Тоа ти е од раѓање.Не може ќе научиш 5-6 збора,нови алишта и ај сега шмизла сум.Тоа така не оди.Сите "вештачки" настанати шмизли се аут, а такви сега има повеќе,така да вервај не ми е ич предизвик да сум шмизла, а сите мислат дека сум...Ма није битно. А дека никој не може да ги има, да ,ама таквите се ретки,главно се тие што никој не ги гледа, а шмизлањето си го чуваат како маска за да не се повредени!
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Во оваа цела ситуација имам да кажам само еден збор - ТРАГЕДИЈА :pipi:
 

kikiritka

луда леблеба
Член од
23 јуни 2006
Мислења
101
Поени од реакции
0
Flik напиша:
неможам да ги ПОДНЕСАМ , тоа лигаво зборење , па одењето , па вртењено со прсти наклучеви и коса лелелелелеелеле
не можам да сум во нивна близина зш ме нервираат толку
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 

DACY

DON JUAN
Член од
9 февруари 2006
Мислења
282
Поени од реакции
0
Hehehehe..site znaat da bidat smizli a i site znaat da bidat fini..zavisi ti kakov si so niv i naravno zavisi kakov interes gleda ona vo tebe:)
Ima i onie sto se nepromenlivi smizli..non stop na nebo so se..toa se onie so koga im zvoni telefonot vikaat...."koj e ovoj answer:)" :bravo:
 

The pretty girl

Убава почетничка
Член од
15 април 2006
Мислења
21
Поени од реакции
0
Nemam nisto protiv smizlite no gi mrazam..Samo se prcat i vikaat lilea lileaaaa.Ova moze gresam ama ako si nekoja premnogu prosta devojka koja sekoj den ide vo edna ista obleka i e mn prosta nikoj nema da ja saka,..no ako barem malce kupis nova obleka mnogu poubava i ako si go otkries malce stomakot pupakot da ti se gleda i so mastikata se vrtkas okolu momcinja odma ke se zaljubat vo tebe..
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
The pretty girl напиша:
Nemam nisto protiv smizlite no gi mrazam..Samo se prcat i vikaat lilea lileaaaa.Ova moze gresam ama ako si nekoja premnogu prosta devojka koja sekoj den ide vo edna ista obleka i e mn prosta nikoj nema da ja saka,..no ako barem malce kupis nova obleka mnogu poubava i ako si go otkries malce stomakot pupakot da ti se gleda i so mastikata se vrtkas okolu momcinja odma ke se zaljubat vo tebe..
Ај прочитај што си напишала.:nesum:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom