Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Тууууу...испадна дека нема ниедна шмизла на форумов.Јас признавам се шмизлам понекогаш,онака ако сакам да реметам некој.И сеа ко демек глупава сум?:pipi:
 

+BaltaZaR+

The DeviL Ÿф±
Член од
7 јуни 2006
Мислења
72
Поени од реакции
1
Шмизилите според мене се девојчиња кој што си ги креваат акциите а вшусност се нули!!!
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Никола напиша:
Да има и убави девојки. Како да се спасат од клошараната која им се пушта секој ден? Мора да развијат заштитни механизми. Еднo од нив е и шмизлењето:)
Aбе готово така е,ако се лажиме. Половина од тие што се шмизлаат, немаат видено машко, а за пуштање да не праиме муабет,они не виделе ништо од машкиот род.Е сега во такви ситуации кога се нема избор,кога никој не ги бара, се јавуваат одбрамбените механизми наречени ШМИЗЛАЊЕ, нешто као во стилот Еј ма ја шмизла сум, не може секој да дојде до мене, јас сум нешто посебно,( да да тоа е така само за пред другите!!!) а вистината уствари си ја знаат дека половината од шмизлите не се баш најпопуларни кај машкиот род, па мора некако да се привлече внимание Нели?
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
FrAnKEnsTEiN напиша:
Мх мх мх...Најдобри се за шеткарање шмизлички бе такви пошо си се глупички и мене ми се многу интересни!За сериозна врска не се али за да си ги шеткараш низ град малце се екстра:pos::pos:

Taka ти си мислиш.Шмизла како што може да те врзи,не може никој на овој свет.Имав еден другар и он збореше така, ама оди прашај го сега...НЕ може од дома да мрдни без да побара дозвола од дотичната шмизличка...
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
АуРоРа напиша:
Taka ти си мислиш.Шмизла како што може да те врзи,не може никој на овој свет.Имав еден другар и он збореше така, ама оди прашај го сега...НЕ може од дома да мрдни без да побара дозвола од дотичната шмизличка...
лееееј закон типка:pos2: ме изнасмеа
видите па и шмизлите не биле толку глупи:nesum:
поздравија:vozbud:
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
АуРоРа напиша:
Taka ти си мислиш.Шмизла како што може да те врзи,не може никој на овој свет.Имав еден другар и он збореше така, ама оди прашај го сега...НЕ може од дома да мрдни без да побара дозвола од дотичната шмизличка...
Епа тој другар ти изглеа е шупак некој што не видел женска па сеа една шмизла го команда!!!Ја си зборев у мое име и си стојам на тоа!!!
 
С

Сатори

Гостин
Шмизла или не, го врзала нели?
Тоа е битното.
 
Член од
24 јуни 2006
Мислења
37
Поени од реакции
1
Aj prestanete so toa deka smizlite se glupavi!

Eve i jas priznavam, ponekogas se smizlam ama toa e zasto mi se moze.
Sekogas sredena, ubavo oblecena, pametna i slatka, koe devojce ne bi sakalo da izgleda taka?

E sega ima nekoi sto sakaat da bidat smizli pa zborat kako navieni kuklicki ama tie sakaat samo da privlecat vnimanie.

A za toa deka smizlite ne se posakuvani,GRESITE! Bas toa sto ne sekoj moze da gi ima gi pravi POSEBNI I NEODOLIVI!!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
lovely напиша:
Aj prestanete so toa deka smizlite se glupavi!

Eve i jas priznavam, ponekogas se smizlam ama toa e zasto mi se moze.
Sekogas sredena, ubavo oblecena, pametna i slatka, koe devojce ne bi sakalo da izgleda taka?

E sega ima nekoi sto sakaat da bidat smizli pa zborat kako navieni kuklicki ama tie sakaat samo da privlecat vnimanie.

A za toa deka smizlite ne se posakuvani,GRESITE! Bas toa sto ne sekoj moze da gi ima gi pravi POSEBNI I NEODOLIVI!!
извинииии...тоа те прави шмизла...грешиш срцка и не си ласкај:nenene:

а за ова второво :tapp: господ нека ти помогне!не ти е лесно:nenene:
 

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
Леле мрзам шмизли... тоа одење, тоа зборење, тоа бескрајно розево... уфф. Абе се тоа е влијание на Америка, што се нема да прифатиме...
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
RealGirL напиша:
извинииии...тоа те прави шмизла...грешиш срцка и не си ласкај:nenene:

а за ова второво :tapp: господ нека ти помогне!не ти е лесно:nenene:
izvini dusicke aj neso da ti kazam
leleeeee fcera bev vo PHARD, so da ti kazam imase edno maice vaka znaes golo pozadi i ti vikam mnogu ubavo i si go zemav(Vera fatena na delo vo SUTKA PAZAR kako razlistuva niz tezgite).
Ne sum jas lazicka ne sum ja viluska ne sum ja cajnik,jas sum SMIZLA.I , S , P , A , R , I , puf vednas.
I uste edno - Ne znam, so znam, od kaj da znam, mala ne mi odis vo prilog, drin dring, brom brom.:sekss:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Sina^ напиша:
izvini dusicke aj neso da ti kazam
leleeeee fcera bev vo PHARD, so da ti kazam imase edno maice vaka znaes golo pozadi i ti vikam mnogu ubavo i si go zemav(Vera fatena na delo vo SUTKA PAZAR kako razlistuva niz tezgite).
Ne sum jas lazicka ne sum ja viluska ne sum ja cajnik,jas sum SMIZLA.I , S , P , A , R , I , puf vednas.
I uste edno - Ne znam, so znam, od kaj da znam, mala ne mi odis vo prilog, drin dring, brom brom.:sekss:
И шо уствари сакаше да кажеш?:nesum:
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
sea ke ti akzam "site" smizli so se u skpjevo si odat po vaka renomirani butici si kupuvaat si se falat a vcera si ja videl nekoja si u eko vo sutka i sto ti a znam abe sedi si raat ama se tuzni site do edna so da ja vrtat mastikata na prst toa go vikas neso oni nemaat karakter oni se u "SEMA" a semata za mene ne postoi pa ne ni postoela
onie so se visokine krugovi pak u " " tie smetaat deka se semata ama semata ne postoi zasto po pravilo oni treba da ja praat semata a so sema imame nie i sam znaes hahaha pa ne zaebavaj licat na kuklicki da od nadvor ali od vnatre se izliten materijal te. ne be kakov izliten nemalo so da se izliti nepotreben materijal nemaat GRAMAZA brat GRAMAZA
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom