Хорор филмови

penkaloto

......
Член од
17 април 2010
Мислења
412
Поени од реакции
269
Баш вчера гледав добар хорор филм , нискобуџетен доста интересен и гледам дека не е многу познат , па да му удрам една реклама .Dead End Топла препорака за филмов :pipi:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.525
Поени од реакции
33.718
Баш вчера гледав добар хорор филм , нискобуџетен доста интересен и гледам дека не е многу познат , па да му удрам една реклама .Dead End Топла препорака за филмов :pipi:
Уф колку го имам форсирано филмов овде..
Никој нејќе да го гледа. Доста квалитетно и надпросечно филмче.
Со исти ниски очекувања и јас го гледав и доста ме изненади. Препорака и од мене.
 

penkaloto

......
Член од
17 април 2010
Мислења
412
Поени од реакции
269
Уф колку го имам форсирано филмов овде..
Никој нејќе да го гледа. Доста квалитетно и надпросечно филмче.
Со исти ниски очекувања и јас го гледав и доста ме изненади. Препорака и од мене.
Мене не ми е јасно филм како Saw да има толку висока оценка , а за овој никој да нема чуено !
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Уф колку го имам форсирано филмов овде..
Никој нејќе да го гледа. Доста квалитетно и надпросечно филмче.
Со исти ниски очекувања и јас го гледав и доста ме изненади. Препорака и од мене.
Чим толку го препорачувате ќе го изгледам и ќе ви кажам дали е добар или не :)

--- надополнето ---

Моментално го изгледав DEVIL (2003) и се на се задоволен сум од филмов интересно филмче .. На моменти ми беше глуп зошто она(Ѓаволот) ко ги убиваше се гасеа светлата.....
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Луге бе дајте некоја препорака за филм со опседнати куки,или некој сличен таков.

Да напоменам-Амитивил,Haunting in Conecticut и House on Haunted Hill ми се веке гледани,сакам сличен филм.

:)
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Луге бе дајте некоја препорака за филм со опседнати куки,или некој сличен таков.

Да напоменам-Амитивил,Haunting in Conecticut и House on Haunted Hill ми се веке гледани,сакам сличен филм.

:)
The Others ?
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.019
Поени од реакции
84.712
Чим толку го препорачувате ќе го изгледам и ќе ви кажам дали е добар или не :)

--- надополнето ---

Моментално го изгледав DEVIL (2003) и се на се задоволен сум од филмов интересно филмче .. На моменти ми беше глуп зошто она(Ѓаволот) ко ги убиваше се гасеа светлата.....



2010 е филмот :smir:. Инаку филмчето е топ :)
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.511
Овој Dead End, е потполно ист филм со Reeker (2005), така да кој го има гледано едниот од овие 2 филма нека не се замара со другиот...
Ја на времето ги земав заедно од двдтека, искочи иста приказна/мистерија и иста разврска, и двата филма :D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Дајте некоја препорака сакам нешто хорор-акција со зомби или вампири? Да не биди само Underworld ili Blade..
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.525
Поени од реакции
33.718
фала за препораката го имам гледано овај ....
Пер, сите глупи ги имаш гледано. :icon_lol: Не ми текнуват други во тој стил, ама држ една класика:

John Carpenter's Vampires

Карпентер за хорори ти е ба4ко.. јебење. Прегледај се од него ако си into horors, секако кога ќе ти помине желбата за слешери и убави камери.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom