Citizen Dick
Поени од реакции
9

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Е мило ми е шо се погодивме за музиката :))))))) и мило ми е шо ме додаде за пријателче , бади , пел, .....:)
  Daaamn >.<
  Дали можам да стигнам некако до снимката од концертот т.е да ми пратиш ако можеш? :)
  Струмичанка xD
  Ми ставаш сол на отворена рана :) Се надевам дека ќе ја имам таа прилика во иднина ...
  Инаку....каде?:icon_bigg
  Не сум мрза, баш сум отворена кон нови познанства, ама толкав е градов :) сите со сите се знајме, ако незнам некој, другарка ми го знае :)

  Пиволенд потешко, Србија ќе сум. За Таксират се чувам. И дури сме на темава, знајш колку ќе е картата?
  Среќник -.- Ако не си пребирлив во Скопје секој викенд има по нешто за гледање. Во Охрид имаме...мм...мм...ништо? Многу слабо. Само некој средношколски бендови еднаш/два пати месечно креваат атмосфера. И то би било то. Штама -.-
  Јас сигурно не сум го измислила тоа. Вие Скопјанчиштата сте криви. :)
  Шала на страна насекаде слушам коментари како Охриѓаните вака, Охриѓаните така, демек се приморани да доаѓаат на одмор овде -.- Ама нема врска, воопшто не се замарам. Имам и другари шо велат така па менувам тема и сите среќни.

  А за концерти..и немам големо искуство ама дефинивно до сега најдобра атмосфера ми направиле Суперхикс на Аларм годинава :D ауф
  И сеа со душа чекам таксират за Дубиоза. И ќе можам да умрам среќна :icon_lol:
  Од кај тие скржавите без понашање-Охрид :icon_lol:


  И ти љубоморам, јас дури да соберам пари, друштво и погодна дата ќе се распадни бендот -.-
  ..и да, фала за сликата :)
  Хи!
  Изгледа кај халдно пиво си налетал на мене :)
  Добредојде и фала за поканата :)
  Добредојде. :)
  Како и да е, нека ти се множат квалитетни постови на форумот.

  Поздрав. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom