Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
@Castiel шо се кекелиш бе ?
Смешно ми е како Суарез за тебе беше ептен лош играч дур беше поврзуван со Јуве. Ама чим почна со Атлетико одма смени нагло мислење. Сеа дури и го величиш.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Кога ви одговара Фабрицио е релевантен, кога не ви одговара - не е.

Овој па стариот @Vladimir1984 Дембеле го праи играч за во Ренова на 23 години,
А он у ствари за Шкендија е ;)
 
Член од
7 август 2011
Мислења
848
Поени од реакции
1.759
Кои патетики, прво го псуеа дека не сакал да си оди, бил себичен, дебел и пропаднат, а од кога буквално го избркаа од клубот, никогаш немало да го заборават и вечно ќе му биле благодарни.

Fake клуб со fake навивачи, совршено си одговараат.
Дај скини ми се сас курца не ми реплицирај, иди во темана кој прв до 100.000 со сунгерот боб и изгуби ми се, стај ми игнор ко ја тебе што ти имам ставено.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Дај скини ми се сас курца не ми реплицирај, иди во темана кој прв до 100.000 со сунгерот боб и изгуби ми се, стај ми игнор ко ја тебе што ти имам ставено.
Грешка, отворен форум, секој може да реплицира кому сака.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.157
Поени од реакции
16.697
Смешно ми е како Суарез за тебе беше ептен лош играч дур беше поврзуван со Јуве. Ама чим почна со Атлетико одма смени нагло мислење. Сеа дури и го величиш.
Најди ми пост кај шо го величам, илјада пати пишав дека поминат му е мандатот ама споредено со нападот на Атлетико е премија.
ПС во постојте кај шо се изнасмеа не го имам спомнато Суарез ама колку да се најш во муабет :)
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.838
Поени од реакции
23.084
Многу ме интересира членот @Vladimir1984 за која екипа навива

Па у задње време е за Интер, со новите другарчиња, за да се кара со Јувенташите, дека од премиер лига навијачите не го ебаа никој више, а глеам не го ставаа на кур ни овие од Барса у задње време.

Мада периодов помирен е, стигнала на време пензијата месецов изглеа :icon_lol:
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Кога ви одговара Фабрицио е релевантен, кога не ви одговара - не е.

Овој па стариот @Vladimir1984 Дембеле го праи играч за во Ренова на 23 години, а уште мисли дека Матич, Шо, Мегваер и компанија се на рамниште со играчите на Сити и Ливерпул.
Ама го разбирам човекот, болат двете изгубени финалиња во ЛШ..

Ај ако дојде Санчо може ќе им парираат на Евертон и Волвс годинава.
За него не чини ниту еден клуб, ниту еден играч, што не е од манчестер, уште не го свати :)
Автоматски споено мислење:

Screenshot 2020-09-24 at 19.03.58.png
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.861
Поени од реакции
7.086
Лион во напредни преговори за Пакета, замена за Ауар, Арсенал мирно ги брои деновите од трансфер периодот за Аулас да стане очаен за парички и да прифати помала понуда :D

 
Член од
7 август 2011
Мислења
848
Поени од реакции
1.759
Грешка, отворен форум, секој може да реплицира кому сака.
Не ми изигравај филозоф, со кој образ само им се ситеше на фанови на Милан пред некој ден дека сте поголем клуб од нив моментално. Освен финансиски што се подобри од нив ја не гледам ништо друго. Ја додуша Милан ке ги разберам, после скандалите со Берлускони кај што само клубот му бил извор за пари, и после него никој од сопствениците не го болело кур за клубот и гледал само како да профитира, кој кур фактор ти е тебе Јунајтед во денешниов фудбал објасни ми ти чим толку сакаш да ми се силиш со супериорност, си фатил на мртов коњ да се силиш бруко една.

Можам роман да ти пишувам ако сакам гомна да јадам за Јунајтед, ама не сум гомно човек и трол фудбал бот наменет за хејт коментари. Сепак сеуште има на форумов членови на фан клуб Јунајтед што се нормални за дискусија и не лижат гз со досетки од админи и не се напатени како тебе.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
абе колку лажни профили имаш а кико?
Си го мешал нешто лонецот, а? Јас сум еден и единствен :pistoldz:, никаков чико не су знајал, не знам и не сакам да знам, амин:popce:
Автоматски споено мислење:

@NeymarJunior Што се растажи па ти толку? Очигледно утка е детиштево, не бива од ѓуптинот ништо! Што порано сФтатите тоа помирна глава, верувај ми имаме ние искуство са таков ѓуптин веќе долго време!
 
Последно уредено:
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.252
Не ми изигравај филозоф, со кој образ само им се ситеше на фанови на Милан пред некој ден дека сте поголем клуб од нив моментално. Освен финансиски што се подобри од нив ја не гледам ништо друго. Ја додуша Милан ке ги разберам, после скандалите со Берлускони кај што само клубот му бил извор за пари, и после него никој од сопствениците не го болело кур за клубот и гледал само како да профитира, кој кур фактор ти е тебе Јунајтед во денешниов фудбал објасни ми ти чим толку сакаш да ми се силиш со супериорност, си фатил на мртов коњ да се силиш бруко една.

Можам роман да ти пишувам ако сакам гомна да јадам за Јунајтед, ама не сум гомно човек и трол фудбал бот наменет за хејт коментари. Сепак сеуште има на форумов членови на фан клуб Јунајтед што се нормални за дискусија и не лижат гз со досетки од админи и не се напатени како тебе.
Toj ne vi sili so junajted, vi se smee za momentalnata situacija, ko i site drugi.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Па у задње време е за Интер, со новите другарчиња, за да се кара со Јувенташите, дека од премиер лига навијачите не го ебаа никој више, а глеам не го ставаа на кур ни овие од Барса у задње време.

Мада периодов помирен е, стигнала на време пензијата месецов изглеа :icon_lol:
Како за некој што воопшто не му е гајле за мене, нешто премногу мислиш и пишуваш за мене. А јас од друга страна и понатаму од курот не те удирам. Толку си неинтересен што немам инспирација ниту да те навредам некако.
Автоматски споено мислење:

Не ми изигравај филозоф, со кој образ само им се ситеше на фанови на Милан пред некој ден дека сте поголем клуб од нив моментално. Освен финансиски што се подобри од нив ја не гледам ништо друго. Ја додуша Милан ке ги разберам, после скандалите со Берлускони кај што само клубот му бил извор за пари, и после него никој од сопствениците не го болело кур за клубот и гледал само како да профитира, кој кур фактор ти е тебе Јунајтед во денешниов фудбал објасни ми ти чим толку сакаш да ми се силиш со супериорност, си фатил на мртов коњ да се силиш бруко една.

Можам роман да ти пишувам ако сакам гомна да јадам за Јунајтед, ама не сум гомно човек и трол фудбал бот наменет за хејт коментари. Сепак сеуште има на форумов членови на фан клуб Јунајтед што се нормални за дискусија и не лижат гз со досетки од админи и не се напатени како тебе.
Твоја работа што ќе правиш и пишуваш, couldn't care less. Јас пишувам што сакам, ти пишуваш што сакаш. Слободна земја.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom