Фотографии од храна и пијалоци (FoodPorn)

Член од
8 јануари 2012
Мислења
6.764
Поени од реакции
6.579
Абе што ве гледам....вака се прави тоа...собираш една шерпа шампињони по ливади...правиш саламура и удри со ракија во студени денови..:vozbud:

 
На врв Bottom