Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

А

Анноун

Гостин
Абе ок Псај тоа , ама Ларс Вон Трир со мочково ? :confused:
Последна комбинација на режисер и актер која би ми паднала на ум дека ќе се деси.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.441
Поени од реакции
58.527
Па тоа е, стално упаѓа во глупи комбинации. Наместо да си глуми во филмови со Џастин Тимберлејк кај што му е местото...
Мора да има луѓе по студијата кои викаат ок, ќе дадеме пари за филмот, ама... Ко во скечот на К-15 кога вика Тошо: малиов е најбољи у маало, само никој не го знае пошто работи во слаткара...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.441
Поени од реакции
58.527
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.146
Поени од реакции
23.258
Dreed со зградата многу потсеќа на The Raid: Redemption само што во вториот акцијата ко да е подобра.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Добро сега не претерувајте и вие не беше до толку лош последниот Die Hard. Не е на нивото на првите 3 ама не беше ни до толку лош.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Незнам зш овде ми бришеш мислења, оваа е тема каде секој може слободно да си каже свое мислење
Оф топик си дури и во ваква тема. Каква врска има напис со убавина со филмови, режисери, актери, генерална дискусија?Има цел подфорум убавина, ама ќе да не ти е тебе филмот да пишеш за написот. А и не дека ти е прв пат.

Ова белким ти е доволно објаснување зошто нема да стои постот во темава. Ако ти е за безвезни провокации, рилекс малку. Подфорумов е таман за фини муабети.
 

Pat Bateman

Oh Africa, brave Africa
Член од
7 февруари 2009
Мислења
1.908
Поени од реакции
1.867
Џанго ќе биде ослободен денес....Чим некој најде снимка одма нека постира тука :)
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Оф топик си дури и во ваква тема. Каква врска има напис со убавина со филмови, режисери, актери, генерална дискусија?Има цел подфорум убавина, ама ќе да не ти е тебе филмот да пишеш за написот. А и не дека ти е прв пат.

Ова белким ти е доволно објаснување зошто нема да стои постот во темава. Ако ти е за безвезни провокации, рилекс малку. Подфорумов е таман за фини муабети.
Не се нервирај кaкви црни провокации, се шалам ма, али нема везе :D
Ја пратам темава и се постира све од кој што јадел во ресторан, кај ги шетале децата Џоли и Пит до физичка сличност меѓу актери, јес да не се толку чести такви постови али ги има, али пак нема везе да не ја натегаме на темава :D
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Не се нервирај кaкви црни провокации, се шалам ма, али нема везе :D
Ја пратам темава и се постира све од кој што јадел во ресторан, кај ги шетале децата Џоли и Пит до физичка сличност меѓу актери, јес да не се толку чести такви постови али ги има, али пак нема везе да не ја натегаме на темава :D
Пис, лав енд хепинес. И да не одиме оф топик повеќе.

 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.441
Поени од реакции
58.527
Добро сега не претерувајте и вие не беше до толку лош последниот Die Hard. Не е на нивото на првите 3 ама не беше ни до толку лош.
What???
Очај беше. Очај!!! Дигитализирано срање, брука за Die Hard трилогијата. И продолжението на Индијана Џонс со Шија ЛеБуф беше подобро од оваа мизерија. Од првите три дела до четвртиот има светлосни години разлика.

Туку добро, ти и Њотот сте фанови на лимени канти, за вас нема ништо лошо, се се јаде. Анти-хипстери сте вие, немој случајно да сте исхејтале нешто... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom