Pat Bateman
Поени од реакции
1.867

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • брат извини сакам да прашам овој документ дека не се си осудуван се ваѓа во суд а каде се ваѓа дека не си под истрага и дека не си кривично гонет или станува збор за истиот документ?
  не ме телепатиши бе :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Pat Bateman
  Pat Bateman
  Pat Bateman
  па така де....нека каже што го потресло па да дискутираме вака за вонземјани све се празни зборови :))
  Apokalipto
  Apokalipto
  Абе секако ќе го лепам со постоечката тема... ама вака да видиме што е интересното...
  Брат, после денешниве утакмици мислам дека комотно може да изгледаме у Ајриш утакмица заедно АМА на некој трет тим, шо велиш? :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Pat Bateman
  Pat Bateman
  Pat Bateman
  хехеххе може ајде Ел Класико ќе гледаме најубаво :))))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom