Фан клуб: Работнички

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Добро бе копиљ може да не замараш. Ај гитла од темава кошарка пошо нема што да бараш на неа. Како може да кажеш дека сме навикнати на порази кога во меѓусебните дуели на МЗТ и Струмица е разлика што да ти кажам. Уште 100 години да играте нема да не стигнете (а не можете да играте пошо не постоите :baeh:) Куртон еден глуп. И не ме замарај више пошо не си компетентен да кажуваш ти за баскет АНУС еден глуп
 
V

Viktoranius

Гостин
Добро бе копиљ може да не замараш. Ај гитла од темава кошарка пошо нема што да бараш на неа. Како може да кажеш дека сме навикнати на порази кога во меѓусебните дуели на МЗТ и Струмица е разлика што да ти кажам. Уште 100 години да играте нема да не стигнете (а не можете да играте пошо не постоите :baeh:) Куртон еден глуп. И не ме замарај више пошо не си компетентен да кажуваш ти за баскет АНУС еден глуп


Колку само горчина има во твојот празен живот.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еј ти бе,простак АЕРОДРМОСКИ ќе се научите ли еднаш на култура бе?Па вие не знаете да ја сакате нашата ЗЕМЈА,нашата РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА...Што е?Промаши,промаши и што сега?Оди вечер и бодри го,а не да го маваш...ц.ц.ц МИ СЕ ГАДЕ ОД ВАС БЕ !:tapp:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
еее у питање е РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА НА МАКЕДОНИЈА а не мзт струмица фени фершпед
и сека оти промаши ке го пцуеш ке го маваш , наместо да им дадаме подршка пред натпреварот, вие тава ке му напраам онава ..... ееее МАКЕДОНИЈА е у питање
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
еее у питање е РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА НА МАКЕДОНИЈА а не мзт струмица фени фершпед
и сека оти промаши ке го пцуеш ке го маваш , наместо да им дадаме подршка пред натпреварот, вие тава ке му напраам онава ..... ееее МАКЕДОНИЈА е у питање
Epa ajde vecer sto ne dojdete da im dadete i vie podrska ili ste samo patrioti na zborovi !!!
 
V

Viktoranius

Гостин
Epa ajde vecer sto ne dojdete da im dadete i vie podrska ili ste samo patrioti na zborovi !!!
А каде сме напишале дека нема да дојдеме ? Вечер ќе има многу струмичани на репрезентацијата и на фудбал и на кошарка.

На фудбал нема да сум во можност да одам, ама на кошарка сум таму.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
epa gledajte vecer i ucete kako se naviva !!! nie ja praime vecer atmosferata !!! F.A.
Samo napred momci.Napravete sto e mozno podobra atmosfera.I nema da se nalutite ako kazam deka sega ke imate 6.000 gledaci kako podrska nesto sto go nemate vo Jane Sandanski bidekli nema taka nareceni obicni gledaci...Mislam deka vecer glavna zadaca ke vi bide da gi razdvizite ostanatite 6.ooo gledaci.Pa so sreka...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom