Фан клуб: Работнички

Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
епа он не процени него сите процениа овој македонски народ ја гледал утакмицата валјда.....
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Па јас ја гледав и не видов дека ја шитна
Секој може да утне слободни,и плус даде тројка во клучни моменти
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
добро утна и сега цеч живот ке го вреѓата а шо ке беше ако погодеше а ?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
nema da go vregam cel zivot ama on e kriv za utakmicava... a ako pogodese, pa normalno e da pogodi toa mu e rabota... ama se oseka deka samo vie od vnatresnosta kontri mavate ne ja gledate realnata strana, vazno kontra da udrite... kompleks li e, so li e ???
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
nema da go vregam cel zivot ama on e kriv za utakmicava... a ako pogodese, pa normalno e da pogodi toa mu e rabota... ama se oseka deka samo vie od vnatresnosta kontri mavate ne ja gledate realnata strana, vazno kontra da udrite... kompleks li e, so li e ???
Абе шо е крив крив е ама не знам оти почнавте тука да пишите и да спомињате клуб Работнички кога он не е нивни играч
А за Јане и Митко,реално Митко е нешто појак од Јане ама Јане е млад и има уште доста да учи и има потенцијал да стане еден од најдобрите Македонски кошаркари а и памтам пред 2 сезони кога не победи у Јасмин маме му ебам:)
Инаку ова со комплексов вие:nesvest:
А Струмичани нормално е да си го бранат нивниот играч
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Абе шо е крив крив е ама не знам оти почнавте тука да пишите и да спомињате клуб Работнички кога он не е нивни играч
А за Јане и Митко,реално Митко е нешто појак од Јане ама Јане е млад и има уште доста да учи и има потенцијал да стане еден од најдобрите Македонски кошаркари а и памтам пред 2 сезони кога не победи у Јасмин маме му ебам:)
Инаку ова со комплексов вие:nesvest:
А Струмичани нормално е да си го бранат нивниот играч
Izvni koj e vasiot igrac ??? Jane Petrovski ili mirakovski??
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
абе оти не разберете дека само у струмица се раѓаат такви таленти другото е поделено од сите градови тава да вее јасно
 
V

Viktoranius

Гостин
Па и Џон Тери промаши клучен пенал во финалето на лигата шампиони и тоа не го прави професионалец ?

А Мираковски промаши 2 слободни во клучен момент и тоа не го прави професионалец ?

Тоа е, спортот е таков затоа го сакаме.
 

miki-MZT

F.A.
Член од
27 март 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Па јас ја гледав и не видов дека ја шитна
Секој може да утне слободни,и плус даде тројка во клучни моменти
toj e profesionalista i ne smee da mu se desi da promasi 2-ve slobodni vo najvazni momenti edno ako promasi ajde de ali dvtea da gi promasi stvarno toj ne zasluzuva da igra za reprezentacija.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Аеродромци, се повеќе сте победни.Како што кажа и Viktoranius и Шевченко 2005 и Џон Тери 2008 промашија клучни пенали за ЛШ и сега тие не се професионалци??:tapp::tapp:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
абе само вии од аеродром се бунате оти никој друг не е кажал нешто имате ли нешто притив митето а
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Аеродромци, се повеќе сте победни.Како што кажа и Viktoranius и Шевченко 2005 и Џон Тери 2008 промашија клучни пенали за ЛШ и сега тие не се професионалци??:tapp::tapp:
Џон Тери и Шевченко ги однесоа екипите во финале на ЛШ. Мираковски кај ќе не однесе... во Б дивизија
 
V

Viktoranius

Гостин
Џон Тери и Шевченко ги однесоа екипите во финале на ЛШ. Мираковски кај ќе не однесе... во Б дивизија

Аууу човече не ми се верува кој ретард си ........ ноу комент :kesa:

Абе добро зошто со вас аеродромците неможе да има нормална дискусија, и барем во нешто да се согласите со другите или се мора да сте контра ?

Стварно незнам како можеш да јадаш гомна за репрезентацијата демек не заслужуват да го носат дресот, демек ти си направил нешто повеќе за Македонија од нив и сега ќе јадеш гомна овде ?

СЕ ДЕШАВА ДА ПРОМАШИШ 2 ЛИЧНИ ВО КЛУЧЕН МОМЕНТ, И ВИЕ ОД ТОА НАПРАВИВТЕ КРШЕЊЕ ВИЛИЦИ НИЗ КАФИЧИ И СЕРЕЊЕ КРВ.

Барем вие од аеродром треба најсмирено да ги прифаќате поразите, затоа што сте навикнати на нив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom