Фан клуб: Работнички

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Очекуваме клипови и слики како што гледам на МАктифо сцена пукала салата :)) ?
победа на трибини али пораз на терен ;)
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
Шо бе се уплашоја Аеродромците па дербиво во Јане ќе ги играат?
Абе херој дај научи да пишуваш!!!
Не се плашиме од никој....си имаме наша сала и таму ке играме како домаќини,доста беа 2те у борис трајковски......башка нежниве ако се испалашат како и секогаш можат у борис да идат на драгоевиќ оливер :)
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
202
Поени од реакции
6
Абе херој дај научи да пишуваш!!!
Не се плашиме од никој....си имаме наша сала и таму ке играме како домаќини,доста беа 2те у борис трајковски......башка нежниве ако се испалашат како и секогаш можат у борис да идат на драгоевиќ оливер :)
da im go duvas na neznite ? sakas ?
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
Ете ви прилика за реванш со Фени:)
Полуфинале на купот Работнички-Фени...
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Најверојатно во Струмица,јас така разбрав :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
Најверојатно во Струмица,јас така разбрав :)
Зар не треба да организира некој тим што учсествува во полуфиналињата :toe:
Во краен случај мислам ако никој не сака да организира тек тогаш решава федерацијата, а мислам дека Борис Трајковски би бил првиот избор :)
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Зар не треба да организира некој тим што учсествува во полуфиналињата :toe:
Во краен случај мислам ако никој не сака да организира тек тогаш решава федерацијата, а мислам дека Борис Трајковски би бил првиот избор :)
Виница немаат К од кошарка па лани таму се играа полуфиналињата и финалето од Купот :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Шо бе се уплашоја Аеродромците па дербиво во Јане ќе ги играат?
Што цело време ги ставаш Аеродромците во уста не си ми јасен??? Кој знае од која град си, па си немаш поим како стојат работите и лупеташ.... Зошто да нема дерби во Аеродром?????? Ова во салата Б.Т онака беше, „шанерски“-демек и Македонија има дерби и тоа е тоа... 30 години уназад се игра во Градски Парк и Јане Сандански, и седна ти позади монитор да продаваш муда место бубрези дека се исплашиле Аеродромците... Од вакви фаци ко тебе, си пати цела земја
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
^ Научи се да пишиш па после цитирај ме.И да,јас напишав тука,не во фан клуб МЗТ така да не е провокација.Шо има врска дали сум од Ск или не,битно х10 сум запознает повеќе од тебе и можеби си го сакам Работнички.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
^ Научи се да пишиш па после цитирај ме.И да,јас напишав тука,не во фан клуб МЗТ така да не е провокација.Шо има врска дали сум од Ск или не,битно х10 сум запознает повеќе од тебе и можеби си го сакам Работнички.
Биди си ти за Работнички, и така се собраа од секое можно село, зошто не и од МОГОРЧЕ....
Со што си запознает многу ме интересира? И размисли дали е провокација, прво пишуваше дека сме фрлале трансови во Вардар и сме се пичеле да одиме на Кале, сега ова...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom