Гробар Мкд
Поени од реакции
1.442

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Брате , Че ги јадиме циганиве на 11 април?
  Сите НА ЈНА !
  Да ја полниме ку*вата
  Где год ти да играш ту су твоје гробарии!
  Гробар Мкд
  Гробар Мкд
  Или 3-0 или 4-1 точен резултат :))
  wizzy -
  wizzy -
  како и да е че одиме понатаму.. се возбудија.. така и треба 5 години немаја победено :) се изнафилмоваја...
  Ама че се пеј зошто чутитеееееееееее пич*е циганскее!
  Гробар Мкд
  Гробар Мкд
  Нека, нека се палат, и у случај да не поминат, ќе го сисаат од Воша :D
  Него, од кај си ти?
  Другар не се замарај да му докажуваш на тој ѕвездашот што како...се знај кој е кој моментално и за да го замолкниш само постави му ја моменталната табелата од првнеството и готово.
  Гробар Мкд
  Гробар Мкд
  Абе друже, интересни ми се циганчињата :) За било што да ме брецне, имам да му вратам, ама тој некако замолкна :D
  Џони Вајсмилер
  Џони Вајсмилер
  те сваќам ама за најмоќен и најрелевантен доказ за тоа кој е подобар од двата клуба поставимуја моменталната табела и готово..нема што да се замараш..ми иди и јас да му напишам за глупостите што ги треси но ајде да не се мешам
  Гробар Мкд
  Гробар Мкд
  Му пишав убаво, да ми го погледне аватарот :D
  Аватарот од тетоважата за Партизан што го носеше, го видов тој човекот летово кога бев на викенд во Охрид, многу јако :)
  RedStarFan
  RedStarFan
  Иначе Кими е моментално во Автокоманда :) Бар беше завчера
  Гробар Мкд
  Гробар Мкд
  Не зезај? Ти го виде или ти кажаа? Знаеш кај кого е, што е, зошто е? :)
  RedStarFan
  RedStarFan
  Другар ми кажа го видел. Поминувал зборел на телефон и овој онака го зјапал овој приметил и незгодно му паднало свртел глава хахах толку знам :D
  М
  Кај бе за 25 евра за сите 3 натпревари ? не зафркавај :)
  Мислењето од Партизан - Шкендија напиши го т.е. копирај го во темата Проблематични навивачи на трибината(криминалци) таму се продолжува дискусијата, коа ке го копираш пиши да ти го избришам или избриши си го сам во Партизан - Шкендија темата. :)
  Ама брат, овие Кумановци ме заебаа, кој имал матура, кој бил у странство и не иделе организирано... На 21 Мај во Врање ако сакаш може да идеме, на ракомет, мислам дека одлучува таа, 50 км од Куманово е, да идеме да се зезаме :) Следно дерби идеме обавезно :)
  С
  И ке забравев немаше причина и правдање за поразот на надал туку рековме изигра далеку послабо.Така да се што ми пиша сега ти одговорив мислам.Ако сега сваќаш што зборев таму и зашто се изнервирав со такви коментариша што врска немаа од муабетот благодарам.
  С
  А за формата на надал пишав прееска на фан клуб рафа.Тоа не е слабо туку Ноле игра одлично.Игра во животна форма и прави рекорди момакот сега и надал му се најде на патот сега.Надал пак игра добро, ама не доволно за Новак а и има некој страв кога игра со него.Не верува дека може да го победи.Ама реков тоа ке помине затоа реков ова е само невреме и ке помине и надал ке добие повторно самодоверба и ке игра против ноле, ке се борат до крај..
  С
  Не е Ноле просечен играч далеку од тоа.На темата "тенис" кога го пиша тоа РокенРола некој ја цитираше и пиша доста сме јаделе гомна требало малку објективни да бидеме.Јас пишав дека тоа е лично мислење на навивач која исто така во истиот пост наведе и дека таа би се разубедила доколку ноле гоо правда тоа како што го оправдале Федерер и Надал.Нејзин пост и донекаде се согласив и јас.Ама реков и дека тоа не значи и не се однесува на досегашните успеси на Ноле.Оваа година убедливо најдобар и можеби не неа ама мене веќе ме демантираше и за мене тој е број 1 тенисер во светот за некој месец.И после тоа почнаа коментари од типот само се жалите, само плачете.Поради објаснување на едно мислење отиде дискусијата во пм.....
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom