Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Незнам како си пишал ама ако не си за Милан барем не мора да пишуваш туука ! Имаш фан клубови таму пишувај си !! Ме нервираш, баш како оној пред некој саат што пишал да им се урнел авионот на Милан... ! Ако е за Јуве, имате фан клуб, Барса исто има фан клуб немора да пишувате тука... !

Тоа е тоа !
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.744
Поени од реакции
11.629
Незнам како си пишал ама ако не си за Милан барем не мора да пишуваш туука ! Имаш фан клубови таму пишувај си !! Ме нервираш, баш како оној пред некој саат што пишал да им се урнел авионот на Милан... ! Ако е за Јуве, имате фан клуб, Барса исто има фан клуб немора да пишувате тука... !

Тоа е тоа !
За Милан е... :tapp:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Читам и се чудам колку глупи луѓе се регистрирале на овој форум , немаше вакви бе од кај никнаа ? :eek:
 
Член од
13 август 2008
Мислења
151
Поени од реакции
15
Утре мислам дека ќе видиме еден солиден Милан којшто достојно ќе се спротистави на Барса. Многу е важно да се затворат сите потенцијални дупки односно Абате и левиот бек (кој и да е) да не одат многу напред туку да внимаваат на утрчувања и слично. Во однос на нападот треба да се сконцентрираат на контра напади бидејќи Пато е брз и вешт во такви ситуации. Се на се мислам дека би можеле да извлечеме нерешен резултат. Прогноза 1-1.

п.с.
Колку е просечната возраст на форумџиите во фан клуб милан? Секоја втора страна е со меѓусебни препукувања.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.538
Поени од реакции
747
Незнам како си пишал ама ако не си за Милан барем не мора да пишуваш туука ! Имаш фан клубови таму пишувај си !! Ме нервираш, баш како оној пред некој саат што пишал да им се урнел авионот на Милан... ! Ако е за Јуве, имате фан клуб, Барса исто има фан клуб немора да пишувате тука... !

Тоа е тоа !
Ај прочитај му мислења и види за кого навива. Да ти нацрта дека е ироничен. Сакав да ти пишам да не се правиш курназ, ама нема да разбереш. Гледај на Марли како на пример, а не да тропаш глупости и да бидеш смешен, и да не речам глуп.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Ибра најверојатно и Наполи ќе ги пропушти. Бар Робињо нека се опорави...
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Смирете се малце....Панче ова она, ској втор збор ви е тој Панче....Гледам се само паметни сте сите.Од кај се изнајдовте толку паметни бе дечки?

Ама ајде....Зборувајте за Милан да не се караме, нема ефект !
--- надополнето: Sep 12, 2011 5:33 PM ---
Ибра најверојатно и Наполи ќе ги пропушти. Бар Робињо нека се опорави...
Робињо ќе биде опоравен до тогаш мислам....Не му беше сериозно ништо ! За ибра не се знае колку
е паузира точно?
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Те осетив по Росонерска база <3
Така треба само остро со овие како Марли што провоцираат а не се навивачи на Милан !
Хахаха.....Не сваќаш што сум ти пишал погоре, очигледно е !;)
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.372
Поени од реакции
25.123
Уште сега ми се вртат во глава статуси, песни со посвета и слики кои ќе ги употребувам ако победиме... а зошто пак да не? Во слична ситуација бевме пред 2 години кога исто така коефициентот беше 7 за нас против Реал Мадрид и со еден Бориело во нападот бев оптимист, а зошто да не сум и сега кога имаме ѕверови играчи.

Постарите навивачи ќе се сетат на оној поништен гол на Шевченко, тоа беа сезони кога Барселона полека се претвораше во Уефалона, па сега редно е да им покажеме кој беше и кој уште е страв и трепет тим во светот.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.512
Незнам како си пишал ама ако не си за Милан барем не мора да пишуваш туука ! Имаш фан клубови таму пишувај си !! Ме нервираш, баш како оној пред некој саат што пишал да им се урнел авионот на Милан... ! Ако е за Јуве, имате фан клуб, Барса исто има фан клуб немора да пишувате тука... !

Тоа е тоа !
Остај ги бе кој ги ебе,Марли е за Интер нека не те дупат:LOL:

Него тешко ќе ви биде без Ибра али би сакал да извадите поволен резултат,да докажеме дека италијанците се уште се сила.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.865
Поени од реакции
23.196

Kajgana Shop

На врв Bottom