Bobi FCB
Последна активност:
18 јули 2019 во 12:38
Член од:
27 ноември 2008
Мислења:
5.436
Допаѓања:
3.843
Поени од трофеи:
205
Албуми:
2
Фотографии:
1
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели преку:

Bobi FCB

Машко, од Skopje

Последна активност:
Прегледува тема Фан Клуб: Барселона, 18 јули 2019 во 12:38
  1. rakomet
   rakomet
   Металург Скопје - ЖРК Вардар (21 септември, 11.30 ч.)

   ЖРК Металург - ЖРК Вардар СЦБТ ( 24 септември, 16.00 ч.)
   :D
  2. Tоni
   Tоni
   Абе кај се изгуби ти, одамна немаш пишувано?!
   1. Bobi FCB
    Bobi FCB
    Ве читам редовно ама слабо нешто ми се пишува.
    Се читаме после утакмицава со Валенсија.
    1 септември 2013
  3. G@rfielD
   G@rfielD
   Taa ми беше предложена, а и има што да се дебатира според мене.. Рака на срце, имав и подобри мои, ама ајде на почеток вашите предлози реков да ги послушам да не се бунат. :) Ќе имаме и други подобри споредби понатаму.
  4. Acid
   Acid
   Сликите во темата за цицки не ти се прикажуваа, го избришав постот :)
  5. Ilumious
   Ilumious
   Ќе искочи биографија на Пеп деновиве и го замолил Фергусон да му го напише воведот :) мислам дека со ова се е јасно =)
   1. На Bobi FCB му/ѝ се допаѓа ова.
  6. TerorUnited
   TerorUnited
   Kolku pari go zede Xperia Arc S i dali si zadovolen? pozzz
   1. Bobi FCB
    Bobi FCB
    Друже мојов не е Sony Ericsson Xperia Arc S туку Sony Xperia S, Ericssonot Arc S е нешто послаб и поевтин, a Sony Xperia S у мобилариве цената му е 21 000 моментално. Иначе од телефонот и те како сум задоволен, за таа цена на ново не верувам дека има подобар телефон. Ако те интересира нешто повеќе прашај...Поздрав...
    13 октомври 2012
  7. ElNinho
   ElNinho
   пеер, не е исто Милан и Гранада јеботе.. али и таму ме неривра кога викаат Гранада не заслужи да победи... заслужи, не заслужи, ваква игра/таква, победиле... :))))
   1. Bobi FCB
    Bobi FCB
    Нема везе бе, да се работеше за друг тим мрсул немаше да фрлиш, али Барса е..:):)
    3 април 2012
   2. ElNinho
    ElNinho
    тоа шо е Барса е само бензин врз оган... а скап е бензинот деновиве... :P
    4 април 2012
   3. Bobi FCB
    Bobi FCB
    A jaвеќе цел месец сум на точак. :)
    Него, гледам сега имате утакмици со Валенсија, А. Мадрид, Баерн, Барса па пак Баерн..
    На една ќе го јадете за цела сезона, дал на Кампот дал на Алијанц, ќе видиме. :)
    4 април 2012
  8. Ilumious
   Ilumious
   Не бе таман работа какво карање, за тоа и е темата али кај поедеини дечишта се гледа таква фрустрација од поедеини тимови така да ако му реплицираш како што треба може да земе да се самоубие, премногу тажно :)
   1. На bobi777 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Ilumious
    Ilumious
    Од кога почнавте со навивачите на Милан да се препукувате па до сега, мислам дека повеќе научив за Барса него за Манчестер што знам :))))))
    9 март 2012
   4. Bobi FCB
    Bobi FCB
    Има доста што да се научи за Англискте екипи и од темата за Премиер лига. :):)

    Искрено, јас благодарение на тебе доста научив за Јунајтед...
    9 март 2012
   5. Ilumious
    Ilumious
    хаха :) епа имам многу книги прочитано за историјата и затоа, инаку кај оние работи од на нет само.... :)
    9 март 2012
  9. Iceboy
   Iceboy
   Hustle......fucking incredible :D
   1. На bobi777 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. ElNinho
   ElNinho
   Валенсија е крива, ако влезеа и тие у осминафинале, ќе се фалевме ние дека Шпанската лига у глобала е јака, не се само Реал и Барса... :icon_lol:
   1. На bobi777 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Bobi FCB
    Bobi FCB
    Шала на страна, Валенсија имаа капацитет сезонава да се носат и со Челзи и со Леверкузен, им фалеше малце спортска среќа на некои натпревари, посебно доста шанси промашија против Челзи на првата утакмица, иначе ќе беа патници во нокаут фазата.
    Ништо, здравје до година, редно време е веќе. -:)
    22 февруари 2012
   3. ElNinho
    ElNinho
    Догодина со Рајо и Еспањол, две мадридски и две каталонски екипи, ќе ги скинеме.... :))))))))
    22 февруари 2012
   4. Bobi FCB
    Bobi FCB
    Хахаха, добар ! :):)
    22 февруари 2012
  11. Ilumious
   Ilumious
   With 86 goals, Barcelona have equalled Man United as team who scored most goals ever in the CL knock-out stage

   Следната година ве престигнуваме :evil: :D
   1. На bobi777 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Bobi FCB
    Bobi FCB
    Ќе ви избегаме многу годинава па ќе треба ептен да се помачите за да не стигнете :):)
    Него, следната сезона финале Манчестер-Барса, гарантирам. :)
    17 февруари 2012
   3. Ilumious
    Ilumious
    чудно ми е ЛШ без нас :D ама нема везе, си заслуживме, нека си ја чукнат главата малце :) .. следната сезона се надевам со стабилен деструктивец во екипа ќе дојдеме до таму пак :)
    17 февруари 2012
  12. Goon
   Goon
   И јас сум за со Германија у Ниш, ајде кажи како да те познаам, да се запознаеме ако не друго и ќе ја бодриме Мак. нормално :D
   1. Bobi FCB
    Bobi FCB
    Извини, тек сега ја гледам поракава, воопшто не се приклучував на интернет у Ниш и затоа не пишав ништо.
    Поздрав
    20 јануари 2012
  13. Фил Ајви
   Фил Ајви
   и како заврши Аргентина? хахахах

   немаа среќа или катрастофа изиграа?
  14. Iceboy
   Iceboy
   :pos2:
   Барса - Реал еднаш у животот ја типував и стаив ситна пара у кладилница за 1-1 и Ето во прво полувреме пенал ми промаши. После тоа тепавме 2-0 Пујол и Меси, сигурно се сеќаваш на утакмицава, ама тогаш на Ето шо пцуење му дадов не си свесен :)
   А сега за примање незнам ама реален муабет сите 4 утакмици не ги добиваме. Една ја губиме само се молам да не биде финалето таа.
  15. Iceboy
   Iceboy
   Абе па погодив дека ќе примиме гол :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Skopje

  Потпис

 • Вчитување...