Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
31 октомври 2017
Мислења
234
Поени од реакции
181
Брахим такоѓе добро се снаоѓа на таа позиција
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
270
Поени од реакции
215
Диаз е полн погодок, имаат ли опција да го откупат?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.407
Поени од реакции
39.066
Не ќе преговараат во тек на сезоната.

Или ќе ја продолжиме позајмица на уште една сезона или ќе го откупиме, ама Реал ќе има опција да си го врати назад.
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.509
Поени од реакции
6.019
Ребич на клупа конечно, да се надеваме дека и он брзо ќе се врати во форма
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.249
Поени од реакции
1.445
Стварно глупи биле што на Ибра таква плата му дале. Само штети на тимот. :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
2.136
Поени од реакции
2.779
Salemakers koncentracija ko srednoskoled na cas po fizika.

Calhanoglu slabo.

Nisto ne igraat ako prodolzat so vakvo tempo 2ro ke primat gol a tesko im odi so kreacijava vo napad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.407
Поени од реакции
39.066
Добро ќе е само тој да не е сконцентриран. Премногу споро на секоја шанса за контра што ја имаат.
Хакан и Тео надвор, Диаз и Далот место нив.

Овие Удинезе сега најдоа да играат добро, прават притисок на секоја топка и ептен организирани во одбрана како за екипа од 18то место.
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
1.218
Поени од реакции
490
Ако тепаме денеска е мн битно за натамошниот тек на сезоната пребитни се оваа и утакмицата со Верона да се тепат
Автоматски споено мислење:

Чалханоглу си ја враќа формата од претходните сезони.. Добро би било во Јануари да се земе некое милионче и да се земе добар играч на таа позиција
 
Последно уредено:

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
12.864
Поени од реакции
22.779
Ромањоли да не им поклонеше пенал од ништо, немаше никогаш гол да дадат овие мисири.

ИБРАА ВРАТИИ ГИ ПАРИТЕЕЕ!!!!!
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.793
Поени од реакции
1.326
Сашко гледаш зошто Ибра е најјак у тимов? Утакмица кај што сите имаат 5.5/10 оцена, мизерија од игра а Ибра со вундо потек решава утакмица.
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.701
Поени од реакции
1.431
За тие што гледат на интеренет, ова група на ФБ секогаш дава линкови пред утакмица, на коментари:
Milan Group Family

Ибра е човек за шампински титули, дава голови со мали екипи, и собира бодови..човекот не знае да старее!!
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
3.874
Поени од реакции
6.230
Животот ретко дава втори шанси а оваа мора да се искористи + дрес од ибра е мал зрак на крај од тунелот наречен 2020 година.
да ве прашам, дали има некои дополнителни давачки (царина и такси чуда) за нарачка на дрес преку milan store? Или таа е цената и културно си стига до врата...
Grazie однапред и одназад. :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.407
Поени од реакции
39.066
На твитер имате во живо пренос. Следете го овој https://twitter.com/FTTV20


Важна побед против екипа со имиња како Пусето, Мусо, Самир и Арслан
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
12.176
Поени од реакции
16.504
Животот ретко дава втори шанси а оваа мора да се искористи + дрес од ибра е мал зрак на крај од тунелот наречен 2020 година.
да ве прашам, дали има некои дополнителни давачки (царина и такси чуда) за нарачка на дрес преку milan store? Или таа е цената и културно си стига до врата...
Grazie однапред и одназад. :)
Прашај со што ги праќаат, ако ти го пратат по УПС ќе те кошта ѓаол ипол
 

Kajgana Shop

На врв Bottom