Фан клуб: МЗТ Скопје

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Клипови....клипови се бараат :pipi:

И како што видов имаше уште една парола нешо за Коки беше ??
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
357
Поени од реакции
99
Ај едно прашање ако може шо беше тоа со мобилните "препрати нека се шири" ај нека каже некој
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Ај едно прашање ако може шо беше тоа со мобилните "препрати нека се шири" ај нека каже некој

Нежните момци од луна паркот сакајќи да бидат во поголем број меѓусебно си праќале пораки и на крајот од пораката стоело:,,Препрати нека се шири'' Мора да си праќаат пораки за едвај да се 100..Уствари ние сами навивавме у сала
 
I

InF3cTeD

Гостин
абе тој Синадинович не се тргна од публиката...дури и со нив се качи на трибина...:vozbud:
 

Madness

12.12.2009
Член од
6 септември 2008
Мислења
344
Поени од реакции
28
абе тој Синадинович не се тргна од публиката...дури и со нив се качи на трибина...:vozbud:

Тој е ѕвер,го крева моралот во тимот.Вчера сите се бореа со цело срце и стварно го оставија срцето на терен.Што сака нека зборат овие од страна,али ако ја играме секоја утакмица како оваа вчера,влагаме во плеј оф!
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
која беше поентата на паролата ГОГО ИЗДРЖИ СО ТЕБЕ СМЕ(вака беше ако не се лажам)??????
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
која беше поентата на паролата ГОГО ИЗДРЖИ СО ТЕБЕ СМЕ(вака беше ако не се лажам)??????

Како што знам јас, некој нивни член на Фемили и нивен другар паднал од мотор и е во критична состојба (истата парола беше и на МЗТ - Овче Поле)... е сега незнам што е со човекот? Дај Боже да е поарен
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Мираковски,Соколов и чековски си одат од работнички :)
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
47
Поени од реакции
4
која беше поентата на паролата ГОГО ИЗДРЖИ СО ТЕБЕ СМЕ(вака беше ако не се лажам)??????
Najubaviot moment u mojot zivot dur sum na tribinite. Gogo dojde u kolicka( ke se oporai momentalnata sostojba mu e takva) na tribinata pozadi kosot i navivase so nas. Inace tocno e padna od motori bese vo epten kriticna sostojba
 

Kajgana Shop

На врв Bottom