Фан клуб: МЗТ Скопје

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Не бев пијан тогаш, бев збунет нешто само. А не ја довршив пошто тука може да има хомосексуалци т.н. педери кои може да се навредат дека сум рекол дека носат плави капи :pos2:
znam deka nebese , i posle utakmicata ne se nacuka u kafana ne :nenene: :nenene: :nenene: :nenene: :nenene: :nenene: :nenene:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Hm neznam od kaj vide deka ni se prijateli , eve nekolku primeri koga vi gi frlivme flasite pred Park 3ca bea uapseni. Vo aerodrom koga ni se pustivte so kamenja ja radi toa sto rekov ajde sega im se pustame, izedov 2 pendraci. Koga nacekavme vasi clenovi kaj prodavnicata kaj karpos 1 koga se istovaraa 6 koli jandarski vo rok od 15 sekundi. Koga igravme so strumica koga ni privedoa 3ca(deca bea) posto gi poglednale na krivo, na istata utakmica edna ZELKA sto ke me tepase zaso sum frlal baloni u teren. Verujte gi mrzam toa pederite isto kolku sto gi mrzite i vie
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Е ако сум им пуштил пијачка на судиите, не значи дека бев пијано :)
eve da znete site kako nie od family gi podplakame sudiite!!!! znaci ideme u kafana ama mora da znaete kade sedat oni , i sednuvame na masa odma do niv i im prakame pijacka , i oni neli kulturni luge se vrtat da kazam nazdravje , i ti im vrakas aj za MZT !!!! i posle toa na utakmica sve za mzt duvaat :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: ( zimi takvoto duvaat)
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Hm neznam od kaj vide deka ni se prijateli , eve nekolku primeri koga vi gi frlivme flasite pred Park 3ca bea uapseni. Vo aerodrom koga ni se pustivte so kamenja ja radi toa sto rekov ajde sega im se pustame, izedov 2 pendraci. Koga nacekavme vasi clenovi kaj prodavnicata kaj karpos 1 koga se istovaraa 6 koli jandarski vo rok od 15 sekundi. Koga igravme so strumica koga ni privedoa 3ca(deca bea) posto gi poglednale na krivo, na istata utakmica edna ZELKA sto ke me tepase zaso sum frlal baloni u teren. Verujte gi mrzam toa pederite isto kolku sto gi mrzite i vie
za toa so prodavnicata na 12 dusi im stignaa krivicni taka da ne kazuvaj koj kako i zasto
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
na tie 12 od kaj vas im stegnale krivicni ? fala bogu fakaa deca od po 12 godini i se izivljavaa vrz niv , obicni deca koisto si igrale pred zgrada.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Hm neznam od kaj vide deka ni se prijateli , eve nekolku primeri koga vi gi frlivme flasite pred Park 3ca bea uapseni. Vo aerodrom koga ni se pustivte so kamenja ja radi toa sto rekov ajde sega im se pustame, izedov 2 pendraci. Koga nacekavme vasi clenovi kaj prodavnicata kaj karpos 1 koga se istovaraa 6 koli jandarski vo rok od 15 sekundi. Koga igravme so strumica koga ni privedoa 3ca(deca bea) posto gi poglednale na krivo, na istata utakmica edna ZELKA sto ke me tepase zaso sum frlal baloni u teren. Verujte gi mrzam toa pederite isto kolku sto gi mrzite i vie
Очигледно, не идеш одамна на утакмици. Вие вадите парола против новинарот Крстевски Игор со пгрдни зборови и стои на ваша трибина, а ние вадиме знаменце како типче во црвено му го усисава на типче во плаво (нели вистината ја имавме нацртано), нас ни влагаат желките и не убиваат и едвај кога се смири атмосферата му покажуваме на желката за вашата парола наменета кон човек кој нема никаква врска со клубовите и стои цело полувреме, за која немаше интервенција и од кога кажавме се јави желката и ја тргнаа без да нападнат ниеден од вашите нежни момчиња, што не беше случај кај нас и ни дадоа добар ќотек само затоа што го извадивме.

Прашај те си го воџата, оној естрадниот уметник, синдикалниот лидер, оној што ке масакрира, колку моли за да има полициско обезбедување кога идете накај нас. Не само да има, туку да има многу. Истото се однесува и кога ние доаѓаме кај вас. Заради него, нас не чува армија цела.

А за судиите, до Радикалка, малку да не се смееше кога им ја кренав чашата? :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.986
na tie 12 od kaj vas im stegnale krivicni ? fala bogu fakaa deca od po 12 godini i se izivljavaa vrz niv , obicni deca koisto si igrale pred zgrada.
ДОСТА БЕ ДЕВОЈЧИЊА ТЕПАТЕ!!!гејови едни


:bilokojzbot::bilokojzbot:(ова низ нос стално кога ке се правиш јак и насилен)
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Очигледно, не идеш одамна на утакмици. Вие вадите парола против новинарот Крстевски Игор со пгрдни зборови и стои на ваша трибина, а ние вадиме знаменце како типче во црвено му го усисава на типче во плаво (нели вистината ја имавме нацртано), нас ни влагаат желките и не убиваат и едвај кога се смири атмосферата му покажуваме на желката за вашата парола наменета кон човек кој нема никаква врска со клубовите и стои цело полувреме, за која немаше интервенција и од кога кажавме се јави желката и ја тргнаа без да нападнат ниеден од вашите нежни момчиња, што не беше случај кај нас и ни дадоа добар ќотек само затоа што го извадивме.

Прашај те си го воџата, оној естрадниот уметник, синдикалниот лидер, оној што ке масакрира, колку моли за да има полициско обезбедување кога идете накај нас. Не само да има, туку да има многу. Истото се однесува и кога ние доаѓаме кај вас. Заради него, нас не чува армија цела.

А за судиите, до Радикалка, малку да не се смееше кога им ја кренав чашата? :)
malce pod masa se piknav od smeenje i nemozev kriglata da ja dignam da nzadrvam i im mavnav samo so rakata :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:



samo da go pozdravam itar pejo
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ДОСТА БЕ ДЕВОЈЧИЊА ТЕПАТЕ!!!гејови едни
Начекаа малку полиција и нападнаа девојче...каква хулиганска дружина се...страв и трепет сеат...тоа Пејо Итар, кога сите се тепале во школо, они се кубеле за коси со дежурната зашто тврделе дека попедантни биле и понежно ке се однесувале кон таблата. Во крстословка кога ке сретнете „Скопски нежни тепачи на девојчиња„ не се двоумете тоа се City park Boys
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ja so svoj oci vidov deka bea decinja takvi si izlegle so topka na ulica i im dosle 12 , Silezdii" i im ja prekinale igrata , e takvo odnesuvanje takov calam ne trpime. Hm a za jandarite brat neznam sto da kazam osven vidi kolku sto vi smetaat na vas i na nas tolku. Ali vidi se znae deka u sekoja zemja na sekoe derbi ima policija , vidi u srbija a primer na 1 navivac po 2 jandari na utakmici kako Vosa- OFK BEOGRAD
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Прашај те си го воџата, оној естрадниот уметник, синдикалниот лидер, оној што ке масакрира, колку моли за да има полициско обезбедување кога идете накај нас. Не само да има, туку да има многу. Истото се однесува и кога ние доаѓаме кај вас. Заради него, нас не чува армија цела.
оној што е Командант, а не фолирант:pos: .... оној што сака сам да е кога градот спие:pos: ...оној комуњарон :pos:

Класична пичкетина, со целата Хот Геј група!
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
оној што е Командант, а не фолирант:pos: .... оној што сака сам да е кога градот спие:pos: ...оној комуњарон :pos:

Класична пичкетина, со целата Хот Геј група!
Bраво бе брат си ме насмеал од сабајле уште...

поз
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
aerodromka najvekje insistirase da ne nosat kaj nego vo kafana od fax od sojuz :vozbud::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom