Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Pa neso fantomki ova ona :toe: . Zaso vi se fantomki( da se zakopcate da ne mozeme da ve prepoznaeme ) :pos2: , ne be ne se sekirajte ne vi treba teeej. Kako nie si pokazuvame sekogas i faca i sve. Se salam ako ako , interesna rabota se fantomkite
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
Pa neso fantomki ova ona :toe: . Zaso vi se fantomki( da se zakopcate da ne mozeme da ve prepoznaeme ) :pos2: , ne be ne se sekirajte ne vi treba teeej. Kako nie si pokazuvame sekogas i faca i sve. Se salam ako ako , interesna rabota se fantomkite
Аааааа за тоа ли бе:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot: да ви ебам душата све знаете беsdsd
Па милион пати се бунев и кажував дека се непотребни ама ај нека биде и онака сме слаби со гардеробаsdза разлика од вас што имате поише гардероба од народ што треба да ја носи(али тоа е друг муабет)..
У секој случај Фемили Аеродром е во прашање а кај нас тие работи доколку се десат се реализираат споро....али многу споро така да не ги очекувам мног многу.....


(што му праам муабет дали сум нормален:bilokojzbot:)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ja sum na tribini. Nema sto da se vrakam mozda nema transparent CPB ama tamu sum za Ratbotnicki , e sega za ostala tajfa koga ke se vraka gospod znae.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Аааааа за тоа ли бе:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot: да ви ебам душата све знаете беsdsd
Па милион пати се бунев и кажував дека се непотребни ама ај нека биде и онака сме слаби со гардеробаsdза разлика од вас што имате поише гардероба од народ што треба да ја носи(али тоа е друг муабет)..
У секој случај Фемили Аеродром е во прашање а кај нас тие работи доколку се десат се реализираат споро....али многу споро така да не ги очекувам мног многу.....


(што му праам муабет дали сум нормален:bilokojzbot:)

lele izvini ne sum ti na nivo da mi pravis muabet , toa sakase da kazes ili sto bese poentava? Ama ozbilno bas sega primetiv u aerodorm koga bevme koga navodno ne napadnavte 90 posto bevte so dvesta sala na lice 2 kapuljaci preku glava, zakopcani do kraj , sto e rabotava nema da ve ubieme posle ako ve vidime po faca . Amante ne se plasete , za toj den nemozete da se vadite na stud p osto bese prilicno toplo
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
lele izvini ne sum ti na nivo da mi pravis muabet , toa sakase da kazes ili sto bese poentava? Ama ozbilno bas sega primetiv u aerodorm koga bevme koga navodno ne napadnavte 90 posto bevte so dvesta sala na lice 2 kapuljaci preku glava, zakopcani do kraj , sto e rabotava nema da ve ubieme posle ako ve vidime po faca . Amante ne se plasete , za toj den nemozete da se vadite na stud p osto bese prilicno toplo
Не биди бе луд не мислев така....

АА за ова со капуљачиве мене лично ми се свиѓа ова што мислите дека некој става капуљачи од страв и полека се опуштате и си зимате сила....

абе ајде биди сериозен стварно мислиш дека некој се плаши од вас:bilokojzbor::bilokojzbor::bilokojzbor:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
lele izvini ne sum ti na nivo da mi pravis muabet , toa sakase da kazes ili sto bese poentava? Ama ozbilno bas sega primetiv u aerodorm koga bevme koga navodno ne napadnavte 90 posto bevte so dvesta sala na lice 2 kapuljaci preku glava, zakopcani do kraj , sto e rabotava nema da ve ubieme posle ako ve vidime po faca . Amante ne se plasete , za toj den nemozete da se vadite na stud p osto bese prilicno toplo
Ние за разлика од вас, не сме во коалиција со полицијата и за разлика од вас, нас полиција не апси и тепа, не лижеме ние гз на полиција како вас. Значи, шаловите и капите, не се за вас наменети, туку за оние кои се на ваша страна, оние со плавите капи....
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Ние за разлика од вас, не сме во коалиција со полицијата и за разлика од вас, нас полиција не апси и тепа, не лижеме ние гз на полиција како вас. Значи, шаловите и капите, не се за вас наменети, туку за оние кои се на ваша страна, оние со плавите капи....
pa ako veke pocinjas pesna dovrsija ako te baniraat te baniraat :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: ili strav ti e da ne ja utnes , da te pocetam samo NIKOJ NE ME SAKA ZNAM ................. :kesa: :kesa: :kesa: :kesa:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
pa ako veke pocinjas pesna dovrsija ako te baniraat te baniraat :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: ili se strav ti e da ne ja utnes , da te pocetam samo NIKOJ NE ME SAKA ZNAM ................. :kesa: :kesa: :kesa: :kesa:
Не бев пијан тогаш, бев збунет нешто само. А не ја довршив пошто тука може да има хомосексуалци т.н. педери кои може да се навредат дека сум рекол дека носат плави капи :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom