Фан клуб: МЗТ Скопје

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Сигурно ќе си плати оштета и ке оди во Работнички.
Aко ги продаде нивите и куќата у штип ќе си плати ама ако не,незнам:nesum:

Ф.А ке му го пружи тоа и на приватен :pos::pos::pos:
Не се секирај така и ќе биде:smir:

А иначе и ја имам неколку пати седено со него случајно и стварно незнае да сврзе 2 реченици...Дечкото е неписмен.
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
471
Поени од реакции
26
па пеер учеше медицина поточно терапеут и последните 2год ако не се лажам ки зеде вонредно!!! така да што очекувш од човек со основно:pos:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Овој караколев го знам повеке време и надвор од терените е одвратен тип па изгледа го доби тоа што го бараше на професионален план па се надевам дека Ф.А ке му го пружи тоа и на приватен :pos::pos::pos:
Ќе му го пружи...испадна кутриов помалоумен од Симиќ. А за 15.000 евра ќе плати, жими таквото, за да плати има уште 4 дена од денес. Како само се заеба човекот, невидена работа. Мислеше го дупнал пандурот, ама Мзт не е селска екипа. Сега може само да тренира и да се надева дека овие 2 ипол години ке поминат многу брзо, пошто КК Работнички, нема да плати ни денар за неговото обештетување, пошто ако еднаш заебал некого, нема гаранција дека нема да заеба уште еднаш, а и не вреди копиљот 15.000 во никој случај, али камо среќа да ги плати, тоа значи два добри странци од по 3000 евра за до крај на сезона за Мзт

А Радикалка, уште повеќе го мрази од сите, пошто неа и вети дека ке и донесе Италанец хехехе
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.715
Поени од реакции
11.144
Ќе му го пружи...испадна кутриов помалоумен од Симиќ.
Ах Не, грешка си! симиќ е еден и единствен и незаменлив :pos2: :pos2:
Еднаш шо ми се деси со него, дури играше у мзт, идам на тренинг, да им земам потписи на сите, и се редат марк дин, врба, мирза, боби, перо, итн... и сите ми редат потписи ама баш потписи, кога тоа мулето ми дое и само му го давам шалот и пенкалото, "се потпишува" типов, коа гледам ко у второ одделение коа пишувавме име и презиме на контролна по македонски, Симиќ Тони ми напиша :pos2: :pos2: ауу вриштев...
А иначе Караколев, па нека си иде, шо ќе праи :helou:
пиис
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Ќе му го пружи...испадна кутриов помалоумен од Симиќ. А за 15.000 евра ќе плати, жими таквото, за да плати има уште 4 дена од денес. Како само се заеба човекот, невидена работа. Мислеше го дупнал пандурот, ама Мзт не е селска екипа. Сега може само да тренира и да се надева дека овие 2 ипол години ке поминат многу брзо, пошто КК Работнички, нема да плати ни денар за неговото обештетување, пошто ако еднаш заебал некого, нема гаранција дека нема да заеба уште еднаш, а и не вреди копиљот 15.000 во никој случај, али камо среќа да ги плати, тоа значи два добри странци од по 3000 евра за до крај на сезона за Мзт

А Радикалка, уште повеќе го мрази од сите, пошто неа и вети дека ке и донесе Италанец хехехе
ne da go mrzam taman se nadevav ke si fatam itaLanec ama me zaeba, ama i ti mu naraca itaLanka i predpostavuvam deka tebe ti ja donel cim ne go mrzis :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:

nikola, nikola nesto cudno ti se slucuva sto e toa znae MAJKA TI ...........KAKO STO BI KAZALE MOJTE SOSNAVIVACI
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
kazete dali ostanaa tie gagavic, gruevic kako li bea :pos2:, poso neam niso cueno za niv vo posledno vreme
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
i za toa pederceto karakolev, neli tatko mu odma ponudil da ja plati ostetata???
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.985
i za toa pederceto karakolev, neli tatko mu odma ponudil da ja plati ostetata???
Имале и сакал тако му да плати оштета....ама Dragy the Punk му репнал 15 000 евра и тогаш автоматски татко му помислил дека син му е на рамниште на Леброн Џејмс финансиско нормално:bilokojzbot::bilokojzbot:

а за другите пршања што ти се погоре земи маусот и врти една страница назадsd
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
epa na predhofnata strana pisuva samo deka e donesen miki, toj mladiot filip mislam deka bese i toj zemcoto sto ima igrano i porano za mzt (taka???), a za tie dvajcata sto pisav sto dojdoa na proba vo mzt (bas ti imase pisuvano deka edniot bil mn nasilen samo kucal na trening, a dr ne ti ostavil mn golem vpecatok) nema nisto. zatoa prasav dali potpisaa za mzt???:salut:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Гаговиќ не е опција, Грујиќ требаше да дојде, ама одкако прифатил една цена, побарал нова, повисока, која не одговарала на Мзт Скопје и сега се бара ново решение за центарската позиција
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Што стана со правењето членски карти и фантомки?
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
ajdeeeeeeeee pak bez asalna 5 ka a??? ccc
daj boze daj najdat veke ne mi se gleda kako ne ebat pod kosevite i koa imaat po 20 skoka na utakmica poise od nas! jas mislev deka e gotovo so nego, baram taka procitav deka potpisal! dzabe cncite i jane ako nema koj da igra vnatre vo reket. pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom